Montované domy na klíč

Giovanni_cg / Pixabay

Toužíte po vlastním domečku, ale nechce se vám kupovat velké cihlové stavení na vesnici, kam se jen stěží dostanete? Chtěli byste útulný domov s těmi nejlepšími vlastnostmi? Pak byste měli zapřemýšlet nad montovanými domy na klíč.

Proč volit montovanou stavbu na klíč?

Snad každý z nás touží po vlastním domečku. A přesně proto jsou rodinné domy stále tak oblíbené. Místo tradičních cihlových stavení se však do popředí dostávají montované domy. Ty s sebou přinášejí velké množství nesporných výhod. V prvé řadě jsou montované dřevostavby na klíč nabízeny za velmi atraktivní ceny a jejich realizace nezabere tolik času jako realizace běžného stavení. V montovaném domě tak můžete bydlet již tři měsíce ode dne, kdy jste si jej objednali. Tento typ staveb se navíc řadí mezi nízkonákladové, tedy nízkoenergetické domy, s nimiž může běžná čtyřčlenná rodina ušetřit až dvacet tisíc korun ročně.

Tip na článek:  Inspirace k výběru kvalitních podlah

Kde hledat kvalitu a vstřícnost?

Pokud hledáte pestrou nabídku, kvalitu a vstřícnost, pak se obraťte na společnost JÓCSIK GROUP, s. r. o. nabízející vlastní stavební systém J. GROUP. Tato společnost začínala v oboru AUTOMOTIVE, kam dodávala barvy a technologii pro povrchovou úpravu automobilů a jiných vozidel a kde získala mnoho zkušeností s prací s izolačním materiálem polyuretanem, který je užíván také jako izolační materiál výrobních hal. Začátkem roku 2011 začala společnosti pracovat s Home4all a nakonec se vydala vlastní cestou v podobě výroby a dodávání stavebního systému J. GROUP pro použití ve stavebnictví.

Nabídka toho nejlepšího

Jelikož je systém J. GROUP ideální pro stavby rodinných domů i větších bytových domů, zabývá se společnost dodáváním a stavbami montovaných dřevěných domů na klíč (dřevostavby Plzeň). Díky užívanému systému disponují jejich domy kvalitním zaizolováním, čímž se řadí do skupiny nízkoenergetických a pasivních staveb. Pokud zatoužíte po rodinném domě realizovaném za atraktivní cenu v krátkém časovém horizontu, pak můžete vybírat z pestré cenové nabídky v katalogu (např. bungalow 14 či bungalow 70), nebo si můžete nechat architektem vypracovat vlastní, originální projekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *