Minulý rok před grilovací sezonou v dubnu jsem si zakoupil gril Smoky Fun, jelikož jsem se již nemohl dívat na to, jak se mi nedařilo pořádně na několika klasických grilech.

Již první grilování na tomto moderním grilu se jevilo jako vynikající. Připravil jsem si skvělý steak z hovězího masa. To bylo doslova luxusně naloženo a vonělo snad ještě předtím, než jsem ho na samotný gril umístil. Grilování jako takové netrvalo ani tak dlouhou, jelikož gril byl již na počátku velmi dobře rozžhavený. 

Mnohé zahradní grily se takovouto rychlostí rozžhavení určitě chlubit nemohou. Gril byl připravený ke grilování i přesto, že jsem zapomněl koupit dřevěné uhlí. Děje se tak zejména kvůli tomu, že topná část je umístěna mimo grilovací plochu. Tato skutečnost je skvělá, jelikož jde jednak topit právě dřevem a jednak nedochází k pálení masa anebo jiných dobytek, které se rozhodne člověk grilovat. Grily Smoky Fun jsou také hodně stylové. Určitě zapadnou třeba do rustikálního typu zahrady. Pojízdnosti se obávat nikdo nemusí, jelikož mobilitu tohoto grilu zajišťují kolečka.

Další výhody zahradního grilu Smoky Fun

Součástí grilu Smoky Fun je také udírna. Maso a sýry je tak možné připravovat nejen na grilu, ale také v této udírně. Bez problému je možné prostřednictvím uzení také maso, jež již bylo grilováno, zachovávat při kvalitní odpovídající teplotě.

Značnou devízou mého grilu je bezesporu také jeho značná stabilita. Jelikož je vyroben z kvalitního materiálu, těžko může dojít k jeho převržení. Grily Smoky Fun jsou také doplněny různými odkládacími prostorami a poličkami, na které je možné jak zavěsit jednotlivé nástroje ke grilování, tak i samotné potraviny, jež se budou grilovat anebo budou sloužit jako příloha.