Bartoš – moderní roubené domy s tradicí

Bartoš – moderní roubené domy s tradicí
Bartoš – moderní roubené domy s tradicí

Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti a příjemné vnitřní klima – tak lze ve stručnosti charakterizovat největší výhody moderních roubenek. Společnost Bartoš takové na náš trh dodává již téměř 30 let. Za tu dobu zrealizovali její odborníci celou řadu projektů od rodinných domků až po hospodářské dřevostavby.

Své obytné i komerční dřevostavby staví vždy z kvalitního vysušeného dřeva (lepený profil nebo masiv), které drží skladem. V nabídce není jen klasický smrk nebo borovice, ale také třeba exotický červený cedr. Silně stěny z masivního dřeva staví bez zateplení, u těch méně odolných pak používá izolaci z konopí v tloušťce přání klienta. Množství konstrukčních prvků je nepokrytě přiznaných, což dělá z dřevostaveb Bartoš nezaměnitelné originály, které se zároveň dokáží přizpůsobit osobitým přáním zákazníků.

Moderní roubenky podle vašich představ

Myslíte si, že máte co mluvit do toho, jak bude váš budoucí rodinný dům vypadat? Souhlasíme. U firmy Bartoš se proto nemusíte spokojit jen s předem danými návrhy. Ať už máte hotový projekt na zděný dům nebo takříkajíc vaříte z vody, tady dají vašim snům a představám reálnou podobu.

Tip na článek:  Barvy pro profesionály i domácnost

3D vizualizace je totiž při přípravě projektu standardem. Díky tomu se můžete ujistit, že vše bude přesně tak, jak jste si to vysnili. Můžete se na vlastní oči přesvědčit, jak skvěle bude vypadat aktuálně oblíbený červený cedr oproti smrku nebo borovici, konečné rozhodnutí je však vždy na vás.

A na co se těšit dál? Samozřejmě na detailně zpracovanou projektovou dokumentaci i kvalitní a přesné opracování každého dílu. Realizace dřevostavby vám tak doslova poroste před očima. Nemusíte čekat dlouhé měsíce, než se budete moci nastěhovat.

Svůj nový dům, chatu či komerční projekt od společnosti Bartoš si můžete začít užívat už za pouhé dva týdny. V prvním týdnu je vyhotovena celá konstrukce, ve druhém se osadí okna, dveře i střešní krytina. A pak už zbývá jen vnitřní uspořádání. Chcete vědět víc? Podívejte se na galerii hotových projektů na stránkách Bartos.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *