SEO – optimalizace webů

https://www.inspiracenabydleni.cz/wp-admin/post.php?post=2368&action=edit#
FirmBee / Pixabay

Založili jste si webové stránky, možná jste si je dokonce od někoho nechali dělat, s vědomím, že tak získáte co nejvíce klientů, ale návštěvnost je pořád malá? Přemýšlíte, jak svůj web zviditelnit mezi ostatními a získat na internetu lepší pozice? Jistě jste již přišli na to, že sami na to nestačíte. V tomto ohledu je vhodné obrátit se na opravdové profesionály, kteří vědí jak na to.

Firma SEOlight Vám nabízí své profesionální služby v oblasti optimalizace webů. Uděláme to nejlepší proto, aby Váš web zažil opravdový úspěch a zaznamenal stále zvyšující se množství návštěvníků. Jedině tak máte možnost uspět v dnešním obrovském množství konkurentů.

V čem naše práce spočívá?

V první řadě musíme zjistit, jak na tom v této chvíli Váš web je a proč nemá takový úspěch, jaký byste požadovali. K tomu slouží:

  • Návrh klíčových slov – projdeme vaše aktuální klíčová slova a vybereme vhodnou alternativu podle toho, jaká slova jsou nejčastěji zadávána ve vyhledávačích. Díky tomu zvýšíte šanci, že potencionální klient navštíví zrovna Váš web.
  • SEO analýza – zkontrolujeme celý obsah webu a zjistíme, v čem děláte zbytečné chyby. Poté najdeme co nejefektivnější způsob, jak je odstranit.
Tip na článek:  Inspirujte se pro výběr vašeho nového rodinného domu

Pokud je obsah webu v pořádku, potom je vhodné přejít k dalšímu řešení, takzvanému linkbuildingu. Spočívá v tvorbě originálních článků se zpětnými odkazy, které umisťujeme na nejrůznějších webech. Můžete si vybrat:

  • Revoluční PR články
  • Tematické PR články – mají větší efekt, neboť jsou umisťovány v tematických magazínech, či blozích

Dalším důležitým krokem je kompletní SEO správa Vašeho webu, která zahrnuje:

  • Měsíční SEO optimalizace – pravidelné kontroly a nová klíčová slova přesně na míru
  • Garance pozice ve vyhledávačích – díky garanci pozice platíte až za skutečné výsledky
  • Garance návštěvnosti – pravidelně prověříme, zda návštěvnost Vašeho webu stoupá

Optimalizace webů je dnes nezbytná pro Váš úspěch. Proto se na nás neváhejte obrátit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *