Bezkolejnicové zastřešení bazénu a jeho výhody

V letních dnech si zajisté všichni užíváte svůj bazén na maximum, ale co když nastane nepříznivé počasí? Nenechávejte do svého bazénu pršet, padat větvičky či létat hmyz a vyřešte to jednoduše, levně a rychle. Nechejte svůj bazén zastřešit. Zvolte bezkolejnicový systém a usnadněte si svůj život. Je to příjemné levné řešení, které Vám usnadní Váš život.

O čem to mluvíme?

Říká se, že je to fenomén v zastřešení a my nemůžeme než souhlasit. Je to diskrétní způsob, který působí esteticky a vždy Vám zapadne do designu zahrady a přizpůsobuje se architektuře domu i bazénu. Plynulý pohyb zastřešení bazénu zajišťuje pouze jedna zkrácená kolejnice, která umožňuje velmi přesné zatažení. Zároveň zatahování jde krásně snadno bez zbytečné námahy, kterou byste měli při používání různých zakrývacích plachet.

Bezkolejnicové zastřešení bazénu a jeho výhody
Bezkolejnicové zastřešení bazénu a jeho výhody

Složení zastřešení

Zastřešení se skládá z pojezdové dráhy, polykarbonátu a konstrukce. Je to opravdu jednoduché složení, ale přitom vysoce kvalitní. Konstrukce je velmi pevná a zajišťuje dostatečnou stabilitu výrobku. Můžete si vybrat vlastní barvy jak polykarbonátu, konstrukce tak i pojezdové dráhy ze široké škály barev. Nejjednodušší model je tvořen jedním obloukem, jenž má dostatečně velký poloměr, a dalšími dvěma rovnými stěnami. Tento vzhled Vám nijak nenaruší strukturu bazénu a nebude vyčnívat na Vaší zahradě.

Tip na článek:  Vybíráme nové povlečení: Vyznáte se v jednotlivých materiálech?
Bezkolejnicové zastřešení bazénu a jeho výhody
Bezkolejnicové zastřešení bazénu a jeho výhody

Snadná údržba

Pokud patříte mezi ty, kteří raději věnují svůj volný čas jiným aktivitám než údržbě a čištění, tak potom pro Vás bezkolejnicový systém je ten pravý. Odpadne Vám spousta starostí a zbytečné námahy, protože nebudete muset čistit žlábky, kam se velmi často usazuje spousta nečistot. 

Cenová dostupnost

Nemusíte se obávat, že Vám bezkolejnicové zastřešení vyjde zbytečně draze, protože tento typ systémů je cenově přijatelný pro všechny rodiny. Investované peníze se Vám vrátí a to právě v ušetřeným čase, který byste jinak strávili čištěním bazénu. 

Bezkolejnicové zastřešení bazénu a jeho výhody
Bezkolejnicové zastřešení bazénu a jeho výhody

Výhody bezkolejnicového zastřešení

  • Nic nepřekračujete, nepřekáží vám žádné kolejnice
  • dostupnost pro každého díky přijatelné ceně
  • příjemný design 
  • diskrétní řešení, které esteticky zapadne do Vaší zahrady
  • sami si vyberete barvy, které budete chtít
  • snadné, nenáročné posouvání zakrývacím systémem
  • rychlejší údržba jak bezkolejnicového systému tak bazénu 

Pokud vás zaujalo bezkolejnicové zastřešení, doporučujeme navštívit web výrobce Alupo.cz, který má právě toto zastřešení v akci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *