Dodavatele oken si proklepněte a chtějte reference

Dodavatele oken si proklepněte a chtějte reference
Dodavatele oken si proklepněte a chtějte reference

Historek o nepoctivých firmách a řemeslnících byste jistě ve svém okolí našli dost a dost. V dobách největšího využití dotací „zelená úsporám“ vyhořelo nejedno bytové družstvo na tom, že řemeslníci slupli nabízenou zálohu a dále se neukázali nebo ještě hůř – okna sice dodali za plnou cenu, ale díky neodborné montáži a nekvalitním výrobkům jsou na tom obyvatelé bytových jednotek ještě hůře než předtím. A stejné fiasko může potkat i majitele rodinných domů. Ale jak tedy při výběru kvalitního dodavatele oken nenaletět?

Chtějte reference

Zapátrejte na vlastní pěst, chtějte kontakty nebo ještě lépe internetové stránky. Vždyť solidní firma se se svými úspěšně provedenými zakázkami ráda pochlubí. Na http://www.triogas.cz/ najdete galerii referencí, roztříděnou podle druhu dodaného sortimentu. Zajímáte se o prodej dveří, učarovaly vám kovové ploty či sháníte ta nejlepší garážová vrata? Všechny ceny si ihned ověříte na internetových stránkách, kde se můžete poptat i na vše potřebné.

Tip na článek:  Odhalíme vám skrytá tajemství plastových oken

Ptejte se – na všechno

Samotná montáž oken je stejně důležitá jako finálně zvolený výrobek. Ať už bude firma zajišťovat montáž vlastní nebo ve spolupráci s montážní firmou, vždy se nezapomeňte zeptat, jaké výrobky budou pro montáž použity. Ty nejlevnější paropropustné fólie, izolační pěny a lepidla by vás měly varovat. A pokud vám firma odmítne značky používaných výrobků sdělit, ihned jděte o dům dál. Riziko nekvalitního provedení je zkrátka příliš velké.

Prodej oken a dveří i jejich výrobu má Triogas zcela ve své vlastní režii. Už od roku 2006 vyrábí, dodává a montuje okna, exteriérové i interiérové dveře,vybavení zimních zahrad a garáží a mnoho dalšího. Spolupracuje s předními německými výrobci odolných profilů, ale nezapomíná ani na experty z české a slovenské provenience. A veškeré práce od prvního až do posledního šroubku probíhají pod taktovkou kvalifikovaných pracovníků. Na kvalitu od Triogas se proto můžete zaručeně spolehnout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *