Filtrační lahve potěší dobrodruhy a šetří přírodu

Filtrační lahve potěší dobrodruhy a šetří přírodu
Filtrační lahve potěší dobrodruhy a šetří přírodu

Milujete výlety do přírody? Nezáleží na tom, zda míříte za odpočinkem nebo přímo adrenalinovým zážitkem. Filtrační láhve na obyčejnou kohoutkovou vodu se vám budou hodit vždycky. Dostatečné zásoby pitné vody jsou totiž opravdu k nezaplacení.

Čím více si však zvykáme na kvalitní potraviny, tím více jsme nároční i na chuť takové obyčejné věci, jako je třeba voda. Z každého zdroje totiž chutná jinak a ve velkoměstech bývá často mnohem chlorovanější než na vesnici (nebo naopak). Ale dobře navržené filtrační systémy v lahvích dokáží zachytit veškeré nečistoty a chlór a přitom ve vodě ponechat cenné minerály. Takovou pomůckou se můžete vybavit třeba i při vaření dobrého čaje v terénu, což je činnost, která se bez dobrých „vodních základů“ zkrátka neobejde. „Voda je půl čaje,“ hlásal už čajový mistr Yu Lu….

Malá a lehká – akorát do kapsy

Přítomnost dobrých filtrů u filtračních lahví z e-shopu www.penepex.cz  minimalizuje jejich hmotnost i velikost. Například značka Brita nabízí své modely už od objemu 0,6 litru o váze 250 gramů (prázdná lahev). Výkonný filtr však zvládne zpracovat až 150 litrů vody, takže vám při běžném užívání vydrží asi měsíc. A v nabídce jsou i další velikosti, stačí si vybrat. Vejdou se do každé kapsy i krosny a můžete je tak mít stále u sebe.

Tip na článek:  Domácí zvíře pro alergiky

Navíc lze tyto šikovné pomocníky pro filtraci vody používat opakovaně. Snadno se čistí a výměna filtru je otázkou několika vteřin. Jednoduše napustíte vodu, uzavřete a pijete. Nic složitého. Jednorázový nákup tak prospěje vaší peněžence i životnímu prostředí okolo vás.

Vysoká odolnost, která vydrží vaše životní tempo

Navíc jsou tyto filtrační lahve vyrobeny z odolných materiálů, takže jim neublíží ani větší náraz nebo dokonce pád. Vypadají opravdu dobře, takže vám nemusí být „trapné“ natočit si vodu  v restauraci nebo ve veřejných umývárnách. Filtrační láhev je zkrátka šikovnou pomůckou pro každého zapáleného cestovatele – hodí se třeba i jako praktický a přitom krásný dárek! Vyzkoušejte ji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *