Hledáte šikovnou hračku pro své děti? Geomag si s touto náročnou výzvou poradí!

StockSnap / Pixabay

Chcete svým dětem předávat hlubší hodnoty, než jen ty v narychlo spíchnutých hračkách inspirovaných aktuálně populárními filmy a seriály? Hledáte dárek, který by podpořil dětskou kreativitu, fantazii a zručnost? Pak určitě oceníte náš zajímavý tip v podobě inspirativní stavebnice Geomag.

A o co vlastně jde? Geomag pro chytré děti čerpá ze základních fyzikálních pouček. Funguje na principu přitažlivosti a oblíbených magnetů. Jednotlivé magnetické tyčinky i poniklované kuličky jsou vždy uspořádány a navrženy tak, aby odpovídaly věku a možnostem dítěte. V nabídce tak najdete modely určené dětem od deseti měsíců i mnohem propracovanější kousky, s nimiž si budou rádi hrát i dospělí.

Spousta zábavy díky stavebnici Geomag

Princip hraní s Geomagem je velmi jednoduchý. Magnetické tyčinky jednoduše spojujete do libovolně dlouhých řad a jakmile budete chtít svůj projekt ukončit nebo připojit další tyčinku v jiném úhlu, jednoduše přidáte pozinkovanou kuličku. Pod vašima rukama tak mohou vznikat domečky, nábytek nebo třeba farma se zvířátky. Přiložený návod vám nabídne spoustu možností, a množství dalších nápadů můžete čerpat ze své fantazie – a to je činnost, kterou děti milují!

Náš tip: nakupte stavebnice Geomag a další kvalitní hračky na Skluzavky.cz za příznivé ceny a s garancí rychlého dodání!

Hračka, která vydrží

Máte doma své oblíbené autíčko, lego nebo třeba plyšového medvěda, s nimiž si teď hrají vaše děti? A chtěli byste něco takového dopřát i svým budoucím vnoučatům nebo jednoduše hledáte hračku, u níž se vám vložená investice několikanásobně vrátí v podobě dlouhé výdrže a odolnosti? Pak vás určitě potěší, že Geomag si poradí i s těmi největšími dětskými uličníky. Vydrží nápory frustrace i budovatelský zápal. A navíc jednoduchou formou předá svým malým uživatelům základní znalosti na poli architektury a fyziky. Není tedy divu, že si s magnetickými dílky často hrají i rodiče, kteří své výtvory používají i jako nevšední designový doplněk svého bydlení. Objevte jeho nevšední kouzlo i vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *