Investice do zlata je vhodná pro drobné i velké investory

Nezáleží na tom, jaké katastrofy se okolo vás vyskytnou. Zlatu nevadí velká voda, požár ani vichřice. Neztratí svou hodnotu jenom proto, že se namočilo apod. A navíc si dokáže v čase udržet stabilní cenu a jako bonus vám i něco vydělat.

Proč právě zlato a ne jiné drahé kovy? Inu protože tento kov má v našich podmínkách jednu velkou výhodu –  nemusíte z něj při nákupu ani prodeji odvádět státu DPH. A tím se bohužel platina ani stříbro chlubit nemohou.

Zlaté cihličky nebo mince?

Existuje více možností, jak si doma uložit zlato do trezoru. Možná si myslíte, že zlato je stále zlato, ale není to tak úplně pravda.

  • Zlaté mince nebo pamětní medaile se nehodí k přímému a relativně krátkodobému zhodnocení vašich investic. Jejich cena totiž obsahuje i přidanou uměleckou hodnotu.
  • U zlatých slitků alias cihliček platíte jen za hodnotu zlata.

Bát se nemusíte, vývoj ceny zlata je už po staletí stále stejný. Udržuje si svou hodnotu a v čase vždy mírně roste (a i po krátkodobých výkyvech se opět vrací na stabilní hladinu). Ověřit si to můžete na stránkách www.zlate-mince.cz. A proč právě tady?

Když je ve hře zázemí od specialistům

Protože je vlastní odborníci, jež na náš trh dodávají švýcarské zlato už 17 let. Najdete je v pražském Obecním domě, ovšem své služby vám poskytnou i on-line. Seznámí vás nejenom s vývojem hodnoty zlata v průběhu času, ale také s  aktuálně platnými cenami pro jeho výkup a prodej. Na své si přijdou i malí investoři, jež si v současné době nemohou dovolit investovat kupříkladu do nemovitostí. V prodeji jsou slitky již od váhy jednoho gramu.

Osobní návštěva i on-line konzultace je bezplatná a nezávazná. A vykupují tu i zlato od jiných společností, jmenovat můžeme například  UBS, Johnson&Matthey, Credit Suisse, Metalor, Heimerle + Meule, Rand Rafinery, Umicore, Rand Rafinery, Umicore, Sempsa, Agosi, Heraeus Hanau, Royal Canadian Mint či Ambivalenci. Nezáleží na tom, jaké zlato doma máte, tady zaručeně uspějete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *