Jak poznat spolehlivého poskytovatele rychlé půjčky?

Alexas_Fotos / Pixabay

Potřebujete peníze ihned? Nemůžete si dovolit zdržovat se nejrůznějším papírováním a čekat několik dní, až peníze dorazí na účet? Poohlédněte se po půjčce, která vás všech těchto nevýhod zbaví.

Obvykle je známe jako půjčky do 24 hodin nebo půjčky před výplatou. Dostupné jsou opravdu rychle a omezeny bývají zpravidla jen maximální částkou, jíž si můžete najednou půjčit. Ta se pohybuje okolo 10 000 Kč. To však na pokrytí většiny běžných nenadálých výdajů bohatě stačí.

Poskytovatele půjčky si dobře prověřte

Nenechte se však nalákat na první pěkně vypadají reklamní plakát nebo atraktivně vyhlížející stránky na internetu. Vždy si poskytovatele půjčky dobře proklepněte a prověřte. A jak na to?

  • Vydejte se po recenzích od zákazníků. Na internetu jich lze najít dost a dost. Ale pátrejte po nezávislých zdrojích, nikoli jen na stránkách poskytovatele půjčky.
  • Chtějte vidět smlouvu ještě předtím, než cokoliv podepíšete. A pokud není podpis třeba, důkladně si prostudujte podmínky, které schvalujete. Vyhnete se tak možným obtížím.
  • Vždy se ptejte na celkové RPSN, tzn. na celkovou částku, jíž v konečném důsledku zaplatíte. Leckteré „půjčky zdarma“ se totiž sice chlubí nulovým úrokem, poněkud však zapomínají třeba na poplatky za schválení či zpracování požadavku.
  • Zjistěte si výši sankcí při pozdním splácení – pro všechny případy.
Tip na článek:  Profi kalibry a měřidla

Kdy se vám rychlá půjčka vyplatí?

Pokud uvážíte, že peníze vám na účet dorazí velmi rychle, anonymně a bez dalších zádrhelů, můžete s jejich pomocí překonat celou řadu nepříjemných situací. Nebudete tlačení do vysvětlování v širší rodině, pokud vás zaskočila třeba pokuta za rychlost. Nebudete nuceni své bance vysvětlovat, proč se vám porouchal již třetí spotřebič během několika měsíců ani nebudete muset svému dítěti odepřít např. školu v přírodě nebo výlet.

Vždy se pouze ujistěte, že půjčku dokážete rychle a bez problémů splatit. Úroky a další poplatky za pozdní platbu totiž nebývají právě příjemné. A kde se po takové důvěryhodné půjčce podívat? Vyzkoušejte například stránky Creditstar.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *