Jak udělat z atypických prostor ideální místo pro uložení věcí?

Zakopáváte doma o množství oblečení, sezónních věcí a dalších nezbytností, jež se však po většinu času spíše pletou? Dostatek úložného místa lze najít i v malých bytech. Je však nutné na to jít opravdu chytře.

Šikovnou variantou jsou rozhodně vestavěné skříně (VS), jejichž posuvné dveře dále neubírají prostor z již tak malých místností. A není třeba si hned představovat velká dřevěná monstra. Využít lze opravdu jakýkoliv kout v domě či bytě.

Uložte si věci tam, kde by vás to ani nenapadlo

Máte místo v nevyužívaném koutě za dveřmi? A co pod schody, pod zkosenou střechou, v mezeře mezi bytovým jádrem a chodbou či v předsíni s netradičním půdorysem? Nezáleží na tom, jaký tvar tyto „hluché partie“ ve vašem domě či bytě mají. Nápaditě řešené VS se jich ujmou s veškerou péčí.

Chytré řešení přesně na míru

Možná vás to překvapí, ale vcelku nezáleží na tom, co potřebujete svěřit jejich útrobám. Problémem nejsou rozměrné sportovní pomůcky, dlouhé plesové šaty a sukně ani množství kravat, šátků nebo třeba halenek. Praktické vestavné levné skříně si totiž můžete navrhnout přesně tak, jak potřebujete.

Tip na článek:  Komfort vestavěných skříní

Jak neutratit víc, než opravdu chcete

Není samozřejmě tajemstvím, že některé „vychytávky“ konečnou cenu za skříň značně navýší. Pohlídejte si proto, abyste vždy měli k dispozici návrh zdarma, který můžete upravovat tak dlouho, dokud nebude zcela odpovídat vašim požadavkům i stanovenému rozpočtu.

Zprostředkuje vám to třeba vestavěné skříně konfigurátor na stránkách Levne-skrine.cz. Až budete spokojení, stačí návrh jen odeslat. Vyberte si počet dveří, jejich dělení i vnitřní uspořádání díky bohaté nabídce dostupných komponentů.

Na svou novou skříň se pak můžete těšit do 14 dnů a to bez jakékoliv zálohy zaplacené předem. Úhradu za zboží provedete až ve chvíli, kdy vám nový pomocník dorazí domů. Vše je tak maximálně bezpečné a opravdu rychlé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *