Jak upozornit zákazníka na výhodné akce? Magnetické POS držáky vám pomohou

Jak upozornit zákazníka na výhodné akce? Magnetické POS držáky vám pomohou
Jak upozornit zákazníka na výhodné akce? Magnetické POS držáky vám pomohou

Na prodejní ploše je rychlé upoutání zákazníka přímo nutností. Zvláště krátkodobé akce jsou v tomto ohledu velmi náročné. Nastavitelné stojánky a držáky od firmy Unimagnet vám však v tomto ohledu mohou výrazně pomoci.

Jen síla magnetu… a nic víc

Líbilo by se  vám změnit cenovky během několika vteřin? Chtěli byste akční letáky přichytit na své místo rychle a esteticky? Míváte často plné ruce a pobíhání se sadou šroubováků a šroubků si zkrátka nemůžete dovolit? Pak vás výrobky od Unimagnet jistě příjemně překvapí.

K jejich instalaci totiž žádné nářadí potřebovat nebudete. Zapomeňte na otravné vrtání, lepení nebo zápas s obtížně se otevírajícími svorkami! Magnetický POS držák stačí přiložit na kovový regál, poličku či třeba letákovou lištu a o nic dalšího se nestarat. Silný magnet zajistí držáky bezpečně na místě.

Přicvaknete a drží!

Nabídka velikostí a provedení je velmi široká. Vybere si tedy opravdu každý bez ohledu na to, jak velké cedule nebo letáky je třeba vyvěsit. Magnetická síla se pohybuje okolo 20 kilogramů, a to vše při velmi nízké hmotnosti držáku (cca 150-190 gramů).

Tip na článek:  Když chce pes do pelechu

Magnetické POS držáky tedy žádný neopatrný zákazník omylem neshodí. A co je ještě lepší: dají se snadno polohovat v rozmezí 0-180°, a samozřejmě opět bez použití nářadí. Stačí výsuvnou část nastavit do vhodné polohy a kochat se hotovým dílem. Vaší jedninou starostí tedy bude nákup dostatečného množství magnetických držáků, jež bez potíží vyhoví všem potřebám vaší prodejny či obchodu.

Neublíží magnetické držáky citlivé elektronice mých zákazníků?

O magnetech koluje mnoho mýtů. Jeden z nich říká, že už krátké přiblížení mobilního telefonu, hodinek či platební karty k průměrně silnému magnetu znamená jejich nenávratné zničení. Nic z toho však naštěstí není pravda. Tyto a další mýty na svém blogu vyvrací společnost Unimagnet s.r.o. Svým zákazníkům kromě odborného poradenství nabízí také doručení do druhého dne, výhodné ceny a více než 5 milionů magnetů skladem. Pro firemní zákazníky je navíc k dispozici i velkoobchod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *