Jak vypadá moderní bydlení v Praze?

Chcete se přestěhovat do našeho hlavního města, ale nechcete bydlet ve starších bytech, které potřebují důkladnou rekonstrukci a vlastně ani nevíte, v jakém jsou konstrukčním stavu? Hledáte bydlení v elegantních a komfortních bytech, které vám budou vyhovovat z hlediska architektonického i designového? V takovém případě je ideální volbou vybírat bydlení v některém z nově vznikajících developerských projektů, kterých v současnosti po celém území našeho hlavního města vznikají desítky. A jak vypadají uznávané developerské projekty v Praze?

Příkladem může být projekt NA VACKOVĚ

Modelovým příkladem velmi elegantního developerského projektu na pražském území, může být projekt NA VACKOVĚ. Projekt se nachází v lokalitě Vackova na Praze 3, konkrétně na Žižkově poblíž ulice Olgy Havlové. Tedy ve velmi perspektivní a žádané městské části. Nové byty Praha 3 jsou velmi žádané i z hlediska investice do nemovitostí. Lze totiž předpokládat, že ceny bytů v této městské části budou neustále růst. Praha 3 má totiž předpoklady k tomu, aby se stala moderním centrem. Detailní informace a aktuality z dění na Praze 3 najdete ZDE. I lokalita je pro komfortní a stylové bydlení velmi důležitá.

Tip na článek:  A co děti? Mají si kde hrát? Pořiďte jim pískoviště!

inspiracenabydleni.cz_navackove_cz_01

Projekt tří bytových domů

Projekt rezidence NA VACKOVĚ není jen projektem jednoho bytového domu, ale hned tří domů. Tyto domy musely být projektovány tak, aby vzájemně ladily nejen mezi sebou, ale aby také zapadly do stávající zástavby a nijak nekazily vzhled městské části Praha 3. Z tohoto důvodu byl architektonickým studiem MS Architekti zvolen velmi elegantní a čistý vzhled jednotlivých staveb, na kterých ovšem nechybí originální architektonická řešení. Žádná ze staveb nemá více, než 5 podlaží a u drtivé většiny bytových jednotek je součástí také balkon, lodžie nebo předzahrádka.

inspiracenabydleni.cz_navackove_cz_02

Byty ve čtyřech dispozicích

Celkem je v projektu NA VACKOVĚ nabízeno 202 bytových jednotek. Jedná se o levné byty Praha v dispozicích 1+kk až po prostorné byty pro celé rodiny dispozic 4+kk. Řešení interiéru je na základě nejnovějších architektonických trendů s maximálním důrazem na komfort. U každé místnosti bytu bylo hleděno na to, aby uvnitř vznikl maximálně vzdušný prostor s dostatkem přírodního světla.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *