Kvalitní péče o podlahy díky strojovému mytí

Kvalitní péče o podlahy díky strojovému mytí
Kvalitní péče o podlahy díky strojovému mytí

Jednou z nejvíce namáhaných částí místnosti je obvykle podlaha. Musí toho snést opravdu hodně – každodenní pohyb lidí nebo i domácích mazlíčků jí dává většinou dost zabrat. Není proto divu, že do podlahy se zašlape špína, kterou je nutné pravidelně odstraňovat. Pochopitelně, že horší je to v průmyslových provozech nebo obchodech než v domácím prostředí. Dobrou péči si však zaslouží každá podlaha.

Strojové mytí podlah

K očistě podlahy ve vašem bytě vám většinou bude stačit kyblík s vodou, v níž rozpustíte čisticí prostředek na podlahy podle toho, o jaký druh se jedná, a k tomu kousek hadru.

V průmyslovém prostředí je to poněkud složitější hlavně proto, že takové podlahy jsou poměrně rozsáhlé na plochu, kterou je nutné očistit. I úklid kanceláře vyžaduje speciální postupy. Praktičtějším řešením je proto strojové mytí, čímž je péče o podlahy mnohem jednodušší. Stroje zvládnou vyčistit více za méně času. Na menší plochy se velmi často používají jednokotoučové stroje, pro větší plochy je třeba použít výkonné automaty.

Tip na článek:  Kancelářské potřeby a vše pro firemní či domácí office na jednom místě
Strojové mytí podlah
Strojové mytí podlah

Kde se strojové mytí podlah využije?

Se strojem můžete čistit podlahy všude, kde to vyžaduje bezpečnost – výrobní haly, garáže nebo i prostředí supermarketů, v nichž je velký pohyb lidí. Podlahy je však nutné ošetřovat prakticky všude, protože to patří k základním hygienickým i estetickým požadavkům. Málokomu by se líbilo chodit po ušpiněné podlaze třeba v autosalonu. Už sám špinavý vzhled takové podlahy by určitě odrazoval návštěvníky od koupě vozu. Čistota prostředí je totiž vizitkou toho, kdo v něm přebývá.

Voskování pomůže lepšímu vzhledu podlahy

Aby vyčištěná podlahy déle vydržela krásná, používá se po jejím umytí nános polymerového vosku. Ten působí proti kluzkosti, zlepšuje její užitné i estetické vlastnosti. Podlaha vypadá dobře po delší dobu. K tomuto účelu se používají vosky renomovaných značek KIEHL a TASKI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *