Kvalitní péče o podlahy díky strojovému mytí

Kvalitní péče o podlahy díky strojovému mytí
Kvalitní péče o podlahy díky strojovému mytí

Jednou z nejvíce namáhaných částí místnosti je obvykle podlaha. Musí toho snést opravdu hodně – každodenní pohyb lidí nebo i domácích mazlíčků jí dává většinou dost zabrat. Není proto divu, že do podlahy se zašlape špína, kterou je nutné pravidelně odstraňovat. Pochopitelně, že horší je to v průmyslových provozech nebo obchodech než v domácím prostředí. Dobrou péči si však zaslouží každá podlaha.

Strojové mytí podlah

K očistě podlahy ve vašem bytě vám většinou bude stačit kyblík s vodou, v níž rozpustíte čisticí prostředek na podlahy podle toho, o jaký druh se jedná, a k tomu kousek hadru.

V průmyslovém prostředí je to poněkud složitější hlavně proto, že takové podlahy jsou poměrně rozsáhlé na plochu, kterou je nutné očistit. I úklid kanceláře vyžaduje speciální postupy. Praktičtějším řešením je proto strojové mytí, čímž je péče o podlahy mnohem jednodušší. Stroje zvládnou vyčistit více za méně času. Na menší plochy se velmi často používají jednokotoučové stroje, pro větší plochy je třeba použít výkonné automaty.

Tip na článek:  Interiérové dveře vám budou sloužit dlouhá léta
Strojové mytí podlah
Strojové mytí podlah

Kde se strojové mytí podlah využije?

Se strojem můžete čistit podlahy všude, kde to vyžaduje bezpečnost – výrobní haly, garáže nebo i prostředí supermarketů, v nichž je velký pohyb lidí. Podlahy je však nutné ošetřovat prakticky všude, protože to patří k základním hygienickým i estetickým požadavkům. Málokomu by se líbilo chodit po ušpiněné podlaze třeba v autosalonu. Už sám špinavý vzhled takové podlahy by určitě odrazoval návštěvníky od koupě vozu. Čistota prostředí je totiž vizitkou toho, kdo v něm přebývá.

Voskování pomůže lepšímu vzhledu podlahy

Aby vyčištěná podlahy déle vydržela krásná, používá se po jejím umytí nános polymerového vosku. Ten působí proti kluzkosti, zlepšuje její užitné i estetické vlastnosti. Podlaha vypadá dobře po delší dobu. K tomuto účelu se používají vosky renomovaných značek KIEHL a TASKI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *