Luxus vířivého bazénu – swim SPA

eak_kkk / Pixabay

Ačkoliv bazény, především zahradní, zažívají v posledních letech doslova boom, omezení klimatickými podmínkami a touha relaxovat v teplé vodě bez ohledu na roční období vede stále více lidí k hledání vhodné alternativy. Tu představuje unikátní řešení v podobě luxusních vířivých bazénů, tak zvaných swim spa, neboli rodinných plaveckých center.

Vířivé bazény určené pro relaxaci a aktivní plavání dokáží zcela nahradit klasické bazény a pro tyto své vlastnosti jsou oblíbené u všech generací.Nejsou to jen velké vířivé vany, jak by se mohlo zdát, ale jedná se o plavecké centrum pro celou rodinu, které neslouží jen k příjemné relaxaci v teplé vodě plné bublinek, ale také umožňují za použití protiproudu aktivní plavání .

Ve swim spa lze odpočívat v teplé lázni za účelem prohřátí organismu, dopřávat si bublinkovou masáž, užít si vlnobití, nebo si plaváním vylepšovat svou fyzickou kondici. O pohodlí se stará vnitřek bazénu s ergonomicky tvarovanými sedačkami a důmyslně propracovaný systém masážních trysek.

Velikou výhodou je právě možnost jejich celoročního využívání bez ohledu na klimatické podmínky. Představují luxus relaxace v soukromí. Jejich zastřešení není nutné a můžete je bez obav nechat zapustit venku do země, ale díky nevelkým rozměrům je možné stejně dobře je ponechat stát volně, například na terase nebo třeba v zimní zahradě. Protože není žádný problém udržet zde teplotu vody zcela dle vašeho přání, lze si užívat koupání beze strachu z nachlazení dokonce i v zimě, kdy všude kolem vás je sníh.

Tip na článek:  Vana nebo sprcha?

Mezi celou řadu dalších výhod swim spa patří skutečnost, že instalace není zdaleka tak náročná, jako vybudování  zapuštěného bazénu a že ani v zimě není problém udržet teplotu vody třeba kolem příjemných 38 stupňů celsia. Údržba zabere při celodenním provozu zhruba 15 minut týdně. I přes malé nároky na místo poskytuje dostatek prostoru pro plavání a vodní radovánky a za použití protiproudu vám dá při vašem plaveckém tréninku pořádně zabrat a nezanedbatelně vylepší vaši fyzickou kondici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *