Moderní inteligentní dům – co všechno umí?

GregoryButler / Pixabay

Chtěli byste dům, který dokáže okamžitě reagovat na vaši nepřítomnost? Je vaším snem pohodlné ovládání všech funkčních prvků od žaluzií až po dveře od garáže z jednoho jediného místa? Zakládáte si na úsporném a příjemném bydlení? Pak se vám inteligentní domy určitě zalíbí.

Chytrá domácnost od Loxone vás překvapí množstvím prvků určených pro ovládání na dálku, a také svou přehledností, jednoduchostí a praktičností. Pojďme si ve zkratce ukázat, co všechno takový dům dokáže.

6x ANO pro inteligentní dům Loxone

Začneme u osvětlení. Správně zvolená barva světla dokáže vytvořit v místnosti tu správnou atmosféru. A díky chytré domácnosti můžete zamýšlený efekt dotvořit ještě o světelné scény, stmívání a další zajímavé prvky.

Chcete vyhnat z postele svého náctiletého potomka? Roztáhněte mu na dálku žaluzie, a dopřejte mu dávku slunečního svitu. Ovládání je možné zvlášť i ve skupinách, a jistě oceníte i automatický systém, jež při násilném vniknutí všechny žaluzie automaticky otevře.

Na dálku je možné ovládat i systém alarmů s detektory pohybu a dalšími praktickými prvky.

Děs vás vyúčtování za energie? Mějte svou spotřebu pod kontrolou díky systému  Loxone, který ve vaší nepřítomnosti vypne všechny nedůležité spotřebiče, nebo umožní využívání energie získané z vlastních zdrojů (např. ze solárních panelů).

Tip na článek:  Vyvarujte se chyb při návrhu interiéru. Máme pro vás praktické rady i tipy!

Milujete teplo, ale neradi vyhazujete peníze oknem? Využijte možnosti vypnutí topení v nepoužívaných místnostech a individuální nastavení požadované teploty v každém pokoji.

A nezapomínejte ani na zábavu. Systém multimédií dokáže přehrát předem sestavené seznamy skladeb v libovolnou denní dobu, případně vám jednoduše přehraje požadovanou hudbu na jakémkoli místě v bytě.

Pohodlné a jednoduché ovládání na dálku

Není třeba s sebou tahat žádné neforemné ovladače. Postačí vám tablet s praktickou interaktivní aplikací. Barvu osvětlení, teplotu v místnosti i polohu žaluzií změníte jednoduše jedním klikem. Aplikace vám zašle upomínku i v případě, že jste na něco důležitého zapomněli. Otevřené okno nebo dveře do garáže tak přestanou být palčivým problémem a pozvánkou pro zloděje. Chytrá domácnost od Loxone vám zkrátka umožní vychutnat si každý den naplno bez zbytečných starostí a obav. Podlehněte jejímu kouzlu i vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *