Nevyhazujte peníze oknem za nekvalitní vířivku. Sledujte několik parametrů

Vířivka je opravdu velká investice, o tom není pochyb ani sporu. Zejména letos se jedná o obrovský trend. Lidé nechtějí trávit dovolenou v zahraničí, proto se uchylují do svých domovů a investují do vlastních bazénů, saun či celého privátního wellness, aby jejich léto zkrátka i tak stálo za to. Bohužel mnozí lidé se dostatečně neinformují o saunách či vířivkách a kupují zajíce v pytli. To je však velká chyba. Sauny i vířivky jsou obrovskou investicí a je důležité se dobře informovat o daném zařízení, než ho zaplatíme. Zaměřme se zejména na venkovní vířivky a na to, podle jakých parametrů si vířivku pořizovat.

Nejednou se totiž stalo, že se lidé při koupi vířivky opravdu nemile spálili. Jelikož vířivky nestojí pár stovek, nýbrž několik tisíc, nenakupujte vířivku bezhlavě a vybírejte podle několika zásadních parametrů.

Podle jakých parametrů nakupovat vířivku?

Vířivku byste měli nakupovat na základě výrobce vířivky, se kterým je dobré se dopředu pořádně seznámit. Projeďte jeho webové stránky, pročtěte reference, které vám dají alespoň nějaký obrázek o tom, jak výrobce přistupuje ke svým zákazníkům nebo jestli jsou s jeho produkty zákazníci spokojení. Zejména se zajímejte o jeho historii, která by měla být ideálně dlouhá. Dlouhá historie výrobce svědčí o kvalitních vířivkách, které se postupem let vychytaly a vyšperkovaly.

Tip na článek:  Bazény! Jaký vybrat? 

Při výběru vířivek se taktéž informujte o kvalitě použitých materiálů. To, že na vířivka na první pohled vypadá luxusně, ještě neznamená, že opravdu luxusní je.

Informujte se i o přibližných provozních nákladech

Co by vás taktéž mělo zajímat, tak jsou alespoň přibližné provozní náklady. Ano, i vířivka něco stojí. Provozní náklady se většinou odvíjí od velikosti vířivky, také od její kvality, případně od konkrétního modelu.

Zajímejte se taktéž o dostupnost náhradních dílů a mimo jiné i o záruční a pozáruční servis.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *