Chcete bydlet v Praze? Nové luxusní bydlení ve Vysočanech

Milujete městský život, ale zároveň upřednostňujete klidné a moderní prostředí? I za těchto podmínek si naleznete pěkné místo k bydlení v našem hlavním městě. Praha nenabízí jenom drahé byty, samozřejmě si vyberete luxusní bydlení, ale nechybí ani nabídka bytů střední kategorie a levných bytů.

Co je třeba zvážit před nákupem bytu v Praze

Jestliže se zajímáte o prodej bytů v Praze, nejprve si nabídky roztřiďte podle vašich požadavků. Zajímat by vás měla plocha bytu, typ vlastnictví bytu, lokalita, bytové dispozice a samozřejmě i cena. Online nabídka bytů vám dává možnost si o každém vybraném místě přečíst i detailnější zprávu a na jejím základě se můžete rozhodnout o kontaktování a následné osobní prohlédnutí bytu.

Výhodné ceny získáte díky výstavbě a následném prodeji přímo od společností, realizující projekty zaměřené na nové byty. Například byty na Praze 10 získáte od developera jednotlivých rezidenčních projektů za skvělé ceny a se slevami. Díky přímému prodeji ušetříte na poplatcích zprostředkující agentuře nebo realitní kanceláři.

Tip na článek:  Vytápějte biomasou, vyplatí se to

Harfa Park – bydlení i pro vás

Zajímavým projektem je Harfa Park, nacházející se na území Prahy 9 – Nové Vysočany. Vysočany se rychle rozvíjejí a staly se vynikajícím centrem pro podnikání, ale zároveň nechybí možnosti aktivního odpočinku a bydlení na pěkných místech. Nové byty v Praze Vysočanech jsou vzdáleny od centra města jenom dvanáct minut. Dostanete se tam tramvají, autobusem i metrem. Harfa Park ohraničují ulice Podkovářská, Poděbradská, Kabešova a Pod Harfou. V místě výstavby najdete potřebné služby – restauraci, solárium, supermarket, lékárnu, kadeřnictví, sportoviště, hřiště, domácí doplňky a mnoho jiného.

Z nového bytu uděláte několik kroků a můžete se procházet na břehu říčky Rokytky. Lokalita je rovněž vhodná k jízdě na kole a na in-line bruslích – k dispozici je nová dráha, začínající kousek za domem, o délce 3,5 km.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *