Rozšiřujete prostory k podnikání? Vezměte si podnikatelskou půjčku

Rozšiřujete prostory k podnikání? Vezměte si podnikatelskou půjčku
Rozšiřujete prostory k podnikání? Vezměte si podnikatelskou půjčku

Nákup nového vybavení, nábor zaměstnanců, navýšení skladových zásob či rozšíření prostor k podnikání. To jsou typické situace, kdy podnikatelé potřebují více financí než obvykle. Velmi často si pak berou půjčku. Dosáhnout na ni není až takový problém, stačí zvolit správnou společnost.

Některé finanční instituce nabízí přímo úvěry pro podnikatele s velmi příznivými podmínkami. Dosáhnout na takovou půjčku poté není složité.

Jaké jsou podmínky pro podnikatelský úvěr?

Samozřejmě se liší dle společnosti. Velmi příznivě je má nastaveny například rychlá půjčka pro podnikatele Ferratum Business. Abyste získali až 1,3 milionu pro vaši firmu, musíte splňovat následující kritéria:

  • provozování společnosti déle než 12 měsíců,
  • roční obrat podniku alespoň 600 000 Kč,
  • vlastníci společnosti žijí v ČR,
  • společnost má český bankovní účet,
  • společnost sídlí v ČR.
Tip na článek:  Víte, jak funguje pojištění domácnosti?

I podnikatelský úvěr může být rychlý

Půjčky pro fyzické osoby hodně často lákají na rychlost, nicméně i podnikatelský úvěr lze získat rychle. O půjčku Ferratum Business požádáte během několika minut, stačí přidat výpisy z bankovního účtu či nejnovější účetní závěrku a fotku vašeho průkazu totožnosti a vaší osoby. Nečekejte žádné zdlouhavé papírování ani poplatky za podání žádosti. Schválení následně trvá zhruba jeden pracovní den, takže se obvykle stává, že žadatel dostane peníze ještě týž den. První splátku je pak třeba zaplatit po 30 dnech, přičemž doba splatnosti může být 18 měsíců. Předčasné splacení je možné, a to bez poplatku. Žádné skryté poplatky nečekejte.

Půjčka je vhodná i pro malé podniky

Ferratum Business nabízí 50 000 Kč až 1,3 milionu Kč. Zažádat o peníze mohou i malé firmy, které mají u bankovních společností často problém na úvěr dosáhnout. Banky obvykle vyžadují tříletou historii a mají náročný proces dokazování bonity. Ferratum se snaží neházet podnikatelům klacky pod nohy, protože ví, že právě malé a střední podniky jsou srdcem evropské ekonomiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *