Obliba zahradního nábytku z plastu roste, víme proč!

Obliba plastového zahradního nábytku stále roste. Zajímalo nás proč a tak jsme se spojili s jedním z předních prodejců zahradního nábytku u nás. Jaké jsou výhody, nevýhody a trendy v plastovém nábytku jsme se zeptali Daniela Hájka, spolumajitele rodinného internetového obchodu Danesi-shop.cz.

Nejprve je třeba si uvědomit, že na zahradní nábytek jsou kladeny zvýšené nároky než na nábytek interiérový. Ať už jsou to nároky na životnost, odolnost materiálu před sluncem a deštěm či jeho snadnou údržbu. Všechny tyto zvýšené nároky splňuje plastový nábytek dokonale.

Výhody zahradního nábytku z plastu

  • Snadná údržba

Mezi největší přednosti plastového zahradního nábytku patří jeho odolnost proti vodě a velmi snadná údržba. Plastový nábytek stačí otřít navlhčeným hadříkem.

  •  Nízká pořizovací cena

Zahradní nábytek z plastu je v porovnání s ostatními materiály opravdu cenově výhodný. Díky nízké ceně si jej hodně lidí pořizuje třeba na chatu, kde celoročně nebývá. Takový plastový nábytek poskytne dostatek komfortu a přitom nebolí tolik u srdce, když se zalíbí kolemjdoucím či sousedům:-) Vyberte si např. plastové zahradní stoly, pořídíte již od  279 Kč!

  • Design
Tip na článek:  Jak na malování bytu

Už dávno neplatí, že je plastový nábytek ošklivý a obyčejný. Samozřejmě, že ty nejlevnější kousky jsou stále stejné, ačkoli na výběr máte několik barev – zelenou, bílou a hnědou. V dnešní době si však můžete svou zahradu vybavit i skutečnými designovými kousky. Velmi oblíbené je např. nábytek z tzv. umělého ratanu – odolný jako plast, krásný jako přírodní ratan.

  • Lehkost materiálu a snadná skladovatelnost

Zahradní nábytek z plastu je lehký na manipulaci a dobře se skladuje. Většina kousků je vyráběna ve stohovatelném provedení.

TOP mezi zahradním nábytkem z plastu – lehátka

Asi nejoblíbenější zahradní nábytek z plastu jsou zahradní plastová lehátka. Snad každý má na zahradě alespoň jedno. A co Vy? Na Danesi-shop.cz pořídíte plastová lehátka již od 949 Kč. Pokud máte slabost pro detail, možná Vás okouzlí plastová lehátka v kombinaci se dřevem.

Prohlédněte si nejoblíbenější plastový zahradní nábytek na Danesi-shop.cz a přesvědčte se o jeho půvabu sami!

Obliba zahradního nábytku z plastu roste, víme proč!
Obliba zahradního nábytku z plastu roste, víme proč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *