Posezení okolo jídelního stolu není přežitek

Posezení okolo jídelního stolu není přežitek
Posezení okolo jídelního stolu není přežitek

Jídelní kout byste si měli u sebe doma dopřát, i když nemáte dost místa. Nemůže ho nahradit bar ani improvizované posezení v obývacím pokoji. Komunikace z očí do očí je stále ještě tou nejlepší metodou vzájemného sblížení. Tak proč se o ni ochuzovat při společném jídle?

Jde o dlouhodobou investici, takže si na ní dejte záležet. Nábytek z masivu stylu se nesnaží přesně kopírovat nějaké historické předlohy, ale spíše si z nich vybírá ty nejkrásnější a nejzajímavější prvky a vtěluje je do nové jedinečné koncepce. I proto je mezi milovníky estetiky stále oblíbenější. Pojďme se dnes podívat například na zařízení jídelny. Proč by měly mít přednost právě jídelní stoly z masivu?

Když máte jen omezený prostor

Nevejde se vám domů celý jídelní set? Nevadí. Jednoduše zredukujte původní myšlenku jídelny jen na skromnější jídelní kout. Ten se snadno vměstná do kuchyně nebo dokonce do obývacího pokoje.

Měl by být stylový, odpovídat vašim požadavkům na kvalitu a estetiku, a také jít ruku v ruce s moderními trendy. Svůj ideální jídelní stůl z masivu si můžete jednoduše sami poskládat. Na Werdina-shop.cz si jednoduše vyberte jeho desku i vhodné podnožky a dovolte jim, aby spolu navzájem vytvořily dokonalý pár.

Tip na článek:  Hledáte levné domácí spotřebiče? Vsaďte na Whirlpool

K mání jsou kovové prvky a nevšední nátěry, s nimiž doma lehce vykouzlíte třeba industriální styl, který vám umožní zapomenout na starosti každodenního života díky své prosté ale efektní jednoduchosti. Ale k mání jsou i retro kousky, případně stoly, atakující spíše vintage styl. Zkrátka každý si tu zaručeně vybere to své.

Chtějte hrany – jsou moderní a úsporné

Kulatý masivní jídelní stůl sice vypadá pěkně, ale jen stěží se vměstná do vymezeného prostoru. Naopak obdélníkový či čtvercový jídelní stůl masiv lze snadno přirazit ke stěně nebo dokonce do rohu. Pro menší rodinná setkání to postačí, a na ta větší ho jednoduše „vystrčíte“ do prostoru a sáhnete do komody pro pár skládacích židlí. Díky tomu snadno vykouzlíte jídelní kout, ve kterém se budete cítit příjemně a nikoli stísněně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *