Solární svítidla na zahradu ukáží cestu nejen svatojánským broučkům

Řadíte se k četným majitelům zahrad, kteří se tu a tam vracejí domů už za tmy? A nebojíte se občas chodit samotní setmělou zahradou, kde Vás čeká nejedna překážka, kde byste mohli zakopnout?

Ano, můžete s sebou nosit baterku či jiný zdroj světla, ale řekněme si na rovinu, jak moc je pravděpodobné, že si pokaždé vzpomenete před odchodem z domu vzít jednu svítilnu s sebou. Řešení je daleko jednodušší! Stačí si pořídit léty osvědčenou a populární solární lampu vhodnou do venkovních podmínek. Jednoduše se Vám přes den nabije ze slunečního světla a večer Vám vydrží svítit i několik hodit, většinou až do doby, kdy se vracíte nad ránem domů, poté už se rozednívá a je naprosto zbytečné, aby solární svítidlo vydávalo světlo i dobu, kdy se venku rozednívá.

Solární lampička je opravdu úžasný vynález, který nejen, že osvítí celou zahradu, ale navíc ušetříte peníze za elektrickou energii, solární svítidla totiž nepotřebují žádnou zásuvku, proč by také, když čerpají energii ze Slunce…

Tip na článek:  Zabavte své děti skvělým zahradním hřištěm. Budou ho milovat a vy získáte čas na odpočinek

Solární lampy nejsou drahé

Nebojte se, že byste si pořízením solární lampy zruinovali celý rodinný rozpočet, kvalitní solární osvětlení dnes seženete od dvou set korun. Vybírat můžete hned z několika možností. Nejen klasické lampičky, které zapíchnete do trávníku, ale na trhu je dnes k dostání širší spektrum svítidel. Ten, kdo nechce, aby mu svítidlo narušovalo ráz zahrady, jistě sáhne po imitaci kamene se zabudovanou svítilnou. Milovníci přírody a soch si zase vyberou z některých povedených zvířátek ze stejného materiálu, jako se vyrábějí zahradní trpaslíci a jiné zahradní sošky. Každý prodejce dozajista garantuje, že solární svítidlo Vám budou závidět nejen všichni sousedé ale i svatojánští broučci letící okolo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *