Vlastní vířivka upevní Vaše zdraví

18884-spa-studio-s.r.o.-canadian-spa-international-virivka-puerla
Vlastní vířivka upevní Vaše zdraví

Venkovní vířivky jsou známé pro své nesporné zdravotní účinky. Většina lidí si ale představí úlevu od bolesti zad pomocí kvalitní masáže a odpočinek. Vlastní vířivka ale nabízí mnohem více. Může pomoci mnoha lidem, aby se cítili šťastněji a lépe.

Pravidelný pohyb ve vířivce pomáhá sportovcům, lidem pracujícím v kanceláři, fyzicky pracujícím, osobám, které mají problémy s artrózou, lidem, kteří chtějí zhubnout nebo těm, kteří mají problémy s usínáním. Vlastní vířivka je ideální investicí do Vašeho zdraví.

Lidé s artrózou

Artróza je způsobena přílišnou únavou kloubů. Jedná se o kloubní onemocnění, při kterém dochází k narušení obnovy kloubní chrupavky. Vzhledem k vysokému opotřebení kloubů a absenci chrupavky lidé s artrózou trpí bolestmi při chůzi. Vířivka je vhodným řešením při léčbě artrózy. V teplé vodě se totiž mnohem jednodušeji provádí cviky, které posílí svaly kolem kloubů.

Tip na článek:  Připravte se na léto již nyní!

Lidé, kteří mají problémy se spánkem

V dnešní době jsou lidé často přetěžováni vlivem velkého objemu práce. Z tohoto důvodu pak často nejsou schopni přestat myslet na své denní problémy a špatně spí. Pravidelný pobyt ve vířivce napomáhá zrelaxovat, odpoutat se od denních problémů a lépe usínat. Lidé, kteří pravidelně relaxují ve vířivce, potvrzují, že se jim spí mnohem lépe.

Ztuhlé svaly

Čím dál tím více lidí trpí bolestmi zad, které jsou způsobeny ztuhlými svaly. Tento problém vzniká zejména dlouhým sezením u stolu nebo jednotvárným pohybem a absencí dalšího pohybu. Hloubková masáž a prohřátí svalů pomocí vířivky značně reguluje ztuhlost svalů a potažmo bolesti zad.

Vířivky nabízí opravdu mnoho benefitů. Důležité ale je, pořídit vířivou vanu, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a plní svůj účel. Velmi kvalitní vířivky jsou modely značky Canadian Spa International®, které můžete pořídit u specializovaného prodejce – SPA Studio s.r.o. Showroomy společnosti, kde si můžete prohlédnout jednotlivé modely, naleznete v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *