Zakrývací plachty mají na zahradě mnoho uplatnění

Jde o pomocníky, vyrobené z opravdu odolných materiálů, kteří najdou své místo na každé zahradě. Díky nim můžete před nepřízní počasí ochránit zahradní techniku, auto, zahradní nábytek nebo dokonce bazény. Jsou také ideální pro zakrytí nejrůznějších zahradních staveb a přístřešků. A pokud máte malé děti, budou se hodit kupříkladu i pro vytváření příležitostných stanů.

Kvalitní krycí plachty s oky, a to bez ohledu na jejich použití, jsou po všech stránkách velmi odolné. Není to však náhoda. Tohoto cíle je dosaženo kombinací několika materiálů a tedy i kumulací jejich výhod.

Z čeho jsou vlastně vyrobeny krycí plachty

Mohou být přírodní i syntetické, ovšem vždy vybrané tak, aby se vzájemně doplňovaly. Typické je pro ně také husté tkaní, díky němuž jsou vodotěsné a při běžném natažení se neroztrhnou. Aby vám však tyto produkty posloužily i jako ochrana před počasím, musí mít i něco navíc. Aby se zlepšily jejich vlastnosti, měly by být navíc impregnovány (impregnace  může být v zásadě buď vodotěsná nebo ohnivzdorná, jiné typy se používají jen zřídka). Jde o vcelku nenápadný krok, díky němuž však získáte nejenom mnohem odolnější, ale také bezpečnější výrobek.

Tip na článek:  Nuda tě nebaví? Zkus domek na hraní!

Na podzim mají plachty využití nejvíce

Rádi byste se na jaře vyhnuli pracnému čištění bazénu? Pak nedovolte, aby do něj napadaly nejrůznější nečistoty – zakryjte ho plachtou a budete mít vystaráno. Rovněž není třeba stěhovat těžký nábytek zase do zahradního domku nebo pracně hledat místo na nové koupený zahradní traktor. I tyto pomocníky jednoduše ochráníte před vlivem počasí za pomoci krycí plachty.

A kde si pořídit ty správné, které vám opravdu dlouho vydrží? Vsaďte na firmu Plachty Štěpáník. Jde o českého dodavatele kvalitních plachet, který se neomezuje jen na hotová řešení, ale umožní vám nechat si udělat také plachtu přímo na míru. Můžete tak její možnosti využít opravdu na maximum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *