Zatněte tipec křivým podlahám díky litému betonu

Pexels / Pixabay

Realizace nových podlahových ploch, ale i rekonstrukce těch stávajících, je při zařizování nového bydlení vždy velmi náročným bodem. Díky moderním technologiím však nemusíte čekat několik dní na to, než bude podlaha dostatečně zpevněná, a jako bonus se obávat o její dokonale rovnou plochu.

Společnost Fabry Floors s.r.o. se specializuje na anhydritové nebo lité betonové podlahy, po nichž je možné se bez problémů pohybovat již po 48 hodinách. Plnému zatížení odolají již po deseti dnech a na konečnou pokládku podlahové krytiny potřebuje uzrát pouhých 28 dní.

Hlavní přednosti podlahy z litého betonu

Dlouholeté zkušenosti s litím podlah v interiéru vykrystalizovaly v několik hlavních benefitů, díky nimž patří tento typ podlah k velmi oblíbeným. Těmi hlavními jsou:

  • rychlost – denně je možné realizovat až 1 000 metrů čtverečních podlahy s rychlým bodem tuhnutí.
  • jednoduchost – litá betonová podlaha je samonivelační, jinými slovy sama se vyrovná do dokonale hladké a rovné plochy.
  • nízká cena – v porovnání s použitím klasického suchého betonu jsou podlahy z litého betonu dokonce levnější, protože ve hře je nejenom použitý materiál, ale také ušetřený čas, který u vás stráví parta zedníků.
  • snadné dokončení – litý beton stačí přebrousit a poté položit svrchní vrstvu podlahy.
Tip na článek:  Jak vybrat správnou matraci k Vánocům

Lité podlahy oceníte v interiéru i v garáži

Lité podlahy do interiéru od Fabry Floors s.r.o. využívají nejnovější technologie, takže se hodí nejenom do běžných obytných prostor, ale také do místností s vysokou vlhkostí, například koupelen či kuchyní. Poskytnou skvělý základ pro vedení podlahového topení a využít se dají i v dílnách nebo v garáži. Použití těch nejlepších materiálů od ověřených betonářských firem garantuje vysokou odolnost i proti značnému zatížení.

Finální úprava podlahy je pak doslova bleskovou záležitostí. Litý beton stačí přebrousit a položit finální podlahovou krytinu. Více informací najdete na www.fabryfloors.cz, kde vám odborníci na slovo vzatí poradí nejenom s výběrem podlahy, ale také se postarají o její kompletní vyhotovení. Rychle, levně a jednoduše – to je Fabry Floors s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *