Čistota do detailů díky novince na trhu

NickyPe / Pixabay

Rádi byste svou domácnost udrželi čistou opravdu v každém ohledu? Patříte mezi detailisty a perfekcionisty, které dokáže rozházet opravdu každé smítko? Pak jste se ještě nejspíš dostatečně neseznámili s výhodami robotických vysavačů, jež si s podobnými nepříjemnostmi snadno poradí.

Jestliže chcete udělat pro čistý domov opravdu maximum, pak by vám neměla uniknout šikovná novinka ve světě robotických vysavačů – Xiaomi Mi Robot Vacuum. Díky němu už nemusíte být na úklid sami. Stačí mu přenechat volný ring a těšit se po návratu z čisté a dokonale hygienické domácnosti.

Zahraničního původu se nebojte

Značka Xiaomi si v posledních letech vydobyla respekt díky svým levným, přitom však překvapivě všestranným mobilním telefonům. Nezáleží na tom, že je původem z Číny, evropskému trhu dokonale rozumí.

Vychází tak vstříc například požadavkům na „chytré“ ovládání přes aplikaci či na praktické rozdělení úkolů. U větších místností se vysavač sám vrátí na dobíjecí stanici a následně bude pokračovat v úklidu tam, kde předtím skončil. Večer se tedy budete vždy vracet do opravdu dokonale čistého bytu.

Tip na článek:  Manipulační technika jako velký pomocník. Do jaké investovat?

Další báječnou inovací jsou také širokozáběrové kartáče, které se dokáží ke zdi přiblížit až na vzdálenost 10 mm. Potěší vás i vysoký sací výkon či laserový senzor vzdálenosti a další vychytávky.

Nákup bez dlouhého výběru

Všeobecně platí, že vysavače (a to i ty robotické) si vybíráme podle velikosti bytu nebo typu podlah. Ovšem skvělý Xiaomi Mi Robot Vacuum si poradí s koberci i plovoucí podlahou a díky svému chytrému nastavení není omezen ani velikostí obstarávané plochy. Trasu vysávání si jednoduše naplánujete a můžete ji průběžně sledovat i v aplikaci – snadno tak odhalíte případné nedostatky nebo chyby v nastavení. Navíc se tenhle šikovný pomocník díky své výšce 9,6 cm snadno dostane i pod nábytek a do dalších koutů, jež se jinak uklízejí jen velmi těžko. Ocení je tak i domácnosti s malými dětmi, majitelé domácích zvířat a alergici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.