Kvalitní pivní sety často prozradí detail

Kvalitní pivní sety často prozradí detail
Kvalitní pivní sety často prozradí detail

Víme, kam se při nákupu zahradního nábytku dívat, abyste při nákupu nešlápli vedle! Jasno budete mít na první pohled, pokud se nebojíte trochu ohnout. Detailem, jemuž byste měli věnovat největší pozornost, jsou totiž nohy!

Přesně tak, nohy stolu a lavice jsou totiž těmi nejvytíženějšími částmi, které pivní set má. A snaha výrobců ušetřit právě zde, vypovídá hodně o jejich přístupu k zákazníkovi. Vy musíte být nároční a chtít kvalitu, jinak si svůj nový zahradní nábytek příliš dlouho neužijete.

Jak ANO

Masivní konstrukce noh by měly být patrná na první pohled. Správným řešením je ocelový jekl (obvykle ve tvaru písmene L), opatřený řádnou antikorozní úpravou. Při vyvinutí tlaku se nohy nesmí kývat do stran nebo dokonce prohýbat.

Jak NE

Na opačné straně barikády stojí pivní sety s kovovými částmi vyrobenými z lisovaného plechu. Tady se o kvalitě mluvit příliš nedá. Sváry praskají, konstrukce se ohýbá už při usednutí jednoho člověka, i když by bez potíží měla unést 3-4 (podle velikosti). A při špatné povrchové úpravě začínají styčné plochy se zemí rezavět už na prodejní ploše.

Tip na článek:  Hit současnosti – LED osvětlení interiéru

Mezi ukazatele kvality patří robustní konstrukce i průhledný lak

Zahradní nábytek  ze supermarketů vás také může nepříjemně překvapit svou málo robustní až chatrnou konstrukcí. Zkrátka a dobře, když se kýve už od pohledu, dejte raději ruce pryč. A hlídejte si také délku. Pivní set se stolem o délce 180 nebo 200 cm by vás mohl při větších akcích nepříjemně zaskočit. Proto v e-shopu Pivniset.cz dodávají vždy stoly o délc 220 cm (na požádání lze zkrátit) V konstrukci je použito výhradně masivní dřevo a pevné ocelové díly, které je možno objednat i samostatně. A jsou skladem, takže vaši objednávku zbytečně neprodlouží!

Správný výrobce je ten, který vychází požadavkům zákazníků vstříc ve všech ohledech. Máte už i vy toho svého?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *