Kvalitní sedací souprava se vejde i do malého bytu, stačí chytře rozvrhnout prostor

Kvalitní sedací souprava se vejde i do malého bytu, stačí chytře rozvrhnout prostor
Kvalitní sedací souprava se vejde i do malého bytu, stačí chytře rozvrhnout prostor

Právě pohodlné a krásné posezení je tlukoucím srdcem každého obývacího pokoje. Vzájemně spojuje všechny členy rodiny, ale i návštěvy příbuzných a přátel. Neobejde se bez něj žádná relaxační chvilka ani sledování televize. A svému uživateli by mělo poskytovat skutečné pohodlí včetně možnosti komfortního natáhnutí nohou při večerním relaxu.

Mohlo by se zdát, že všem těmto nárokům může vyhovět pouze skutečně velká sedací souprava, s našimi tipy si však skvěle poradíte i bez ní.

Obývací prostor je váš spojenec, a ne nepřítel

Přestaňte si stěžovat na úsporné rozměry místnosti a zaměřte se na to, jak je co nejlépe využít. Není přece nutné za všech okolností zůstat u klasického modelu posezení, stejně dobře vám může posloužit i rohová sedačka nebo ta ve tvaru U, která zároveň rozdělí prostor do dvou nebo více užitných zón. Nezapomeňte, že prostor mezi sedačkou a konferenčním stolkem by měl být alespoň 40 centimetrů, prostor u dveří si pak vyžádá ještě minimálně o 20 cm více. Hlavní průchod se pak neobejde alespoň bez 80-90 cm rezervy.

Tip na článek:  Nejžádanější výrobky z nerezové oceli

Řešením může být i puzzle

Trpíte-li opravdu nedostatkem místa, mohly by být pro vás skvělým řešením sedačky 3+2+1, které lze v prostoru uspořádat prakticky libovolně. Opticky navíc jednotlivé kusy vypadají lépe než jedna velká masivní sedačka. A v případě potřeby je můžete vždy sestavit do požadovaného tvaru.

Myslete na pohodlí svých návštěv

Naším posledním tipem jsou sedací soupravy rozkládací. Poslouží nejenom jako pohodlné spaní pro návštěvy, ale i jako variabilní prostor pro sledování televize za klidných zimních večerů, kdy chceme všichni být tak nějak „více spolu.“

Pokud stále tápete a hledáte to opravdu ideální posezení právě do vašeho domova, navštivte e-shop Lumax-nábytek.cz, který vás překvapí nízkými cenami a dopravou zdarma po celé ČR jako bonusem při nákupu nad 10 000 Kč. A nemusíte se omezovat jen na vybavení obývacího pokoje, Lumax vám na jednom místě nabídne vše, co vaše domácnost potřebuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *