Moderní dílenské skříně od POLAK CZ s.r.o.! Česká kvalita

jackmac34 / Pixabay

Firma POLAK patří mezi přední české výrobce a od roku 1991 své výrobky dodává do celé České republiky a v posledních letech i do zahraničí.  V moderním závodě se nacházejí plně automatizované výrobní linky, firma má k dispozici vlastní vývojové oddělení, neboť rychlost a efektivita šíření inovací má kritický význam pro růst produktivity a výkonnosti společnosti. Máte o dílenské skříně zájem? Společnost POLAK nabízí kompatibilní dílenský nábytek – nejširší nabídka v Česku! Kovové skříně splňují veškeré požadavky, které jsou na dílenský nábytek kladeny. Špičková kvalita se snoubí s užitnou hodnotou, efektním vzhledem a rozumnou cenou, oceníte i odolnost proti nezvaným návštěvníkům.

Dílenský nábytek – vysoká kvalita technologického zpracování

Základní součástí každé dílny jsou skříně, jen přehledně umístněné nářadí zvyšuje efektivitu práce. Mnohé skříně splňují i zvláštní požadavky na konkrétní umístění materiálu. Velmi oblíbené jsou zásuvky a police, v pracovním procesu využijete pojízdné zásuvkové kontejnery. Veškeré výrobky jsou vyrobené v souladu s obecnými požadavky na bezpečnost práce. Dlouhá životnost, vysoká nosnost a odolnost použitých materiálu – samozřejmost. Firma POLAK má ve své nabídce nejen dílenské skříně, pracovní stoly a ponky, ale i šatní lavice, nechybí kategorie NC program, která zahrnuje držáky obráběcích a děrovacích nástrojů, NC skříně a stolní stojany včetně NC transportních vozíků.

Tip na článek:  Problémy s financemi mohou potkat také vás

Skříň na nářadí – maximální využití vnitřního prostoru

Skříň na nářadí je vyrobena z plechu, který je opatřen kvalitním lakem a vyznačuje se precizním zpracováním s ohledem na každičký detail.  Dílenské skříně jsou projektovány tak, aby byl maximálně využit všechen vnitřní prostor. Věci budou uloženy přehledně a pracovník k nim bude mít snadný přístup.  Velký zájem je i o skříně se zabudovanou lavici a boxové skříně. Maloobjemové kovové šatní skříňky se hodí do prostorů, kde není mnoho místa a šetří se s každým centimetrem. V nabídce se nalézá i skříň s prosklenými dveřmi pro lepší přehlednost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *