Soupravy a sedací soupravy, které si můžete navrhnout podle svého přání

Pexels / Pixabay

Tvorba nábytku na míru je drahá a při současných možnostech často i zbytečná. Široká nabídka, kterou si můžete přizpůsobit svým potřebám díky velkému množství variabilně volitelných detailů, dokáže posloužit stejně dobře. Odborníci z Lumax-nábytek.cz vám předvedou, jak na to.

Základem jsou kvalitní pečlivě zvolené materiály, jež se snadno zpracovávají a dovolují tak popustit uzdu kreativitě.  Například použitá kombinace měkkého a tvrdého dřeva umožní vytvoření sedací soupravy s pevnou a odolnou konstrukcí, aniž by tím utrpělo detailní zpracování okrasných dřevěných prvků (např. područek) nebo pohodlí majitele.

Sedačky v moderním designu jsou dostupné v klasické i rozkládací formě s úložným prostorem nebo bez. Milovníkům kvalitního odpočinku pak zcela jistě udělá radost sedací souprava s funkcí relax s volně loženými polštáři, které čekají jen na to, až si je pohodlně naskládáte pod hlavu nebo na nich uvelebíte své unavené nožky.

Sedačka, která ví, co potřebujete

Zamyslete se nad tím, co od tohoto kusu nábytku očekáváte. Jednotlivé body si směle zakroužkujte třeba v našem seznamu:

  • pohodlí
  • praktičnost
  • variabilitu
  • atraktivní vzhled
  • úložné prostory
  • místo pro spánek
Tip na článek:  Zásady feng-shui pro zařizování bytového interiéru

Napočítali jste více než pět kroužků? Pak je pro vás sedací souprava 3+2+1 jako stvořená. Kombinace rozkládací třímístné pohovky, dvoumístného gauče a křesla vyhoví všem vašim požadavkům. Zapomeňte na kompromisy – je to zkrátka pořádný kus pohodlí zabalený v praktickém hávu.

Nenechte se omezovat!

Víte přesně, že do svého obývacího pokoje potřebujte hráškově zelenou sedačku? Zapomeňte na klasickou omezenou nabídku a jděte tam, kde si můžete potahovací látku zvolit zcela libovolně a to včetně luxusní kůže! Vaše nová rohová sedačka tak může dokonale ladit třeba s taburetem po babičce nebo s barvou podlahy. Lumax-nábytek.cz nabízí svým zákazníkům téměř neomezené množství kombinací. Vyzkoušejte je!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *