Znáte kotvičník zemní? Jeho sílu oceníte zejména v posteli!

Znáte kotvičník zemní? Jeho sílu oceníte zejména v posteli!
keresi72 / Pixabay

Řada mužů i žen čas od času dospěje k názoru, že v posteli s partnerem už jim to zkrátka neklape tak, jako dřív. Z práce chodíme čím dál unavenější, rozmrzelejší, problémy a povinností si nosíme domů i do postele. Není se tak čemu divit, že veškeré pokusy o intimnosti odmítáme či tyto pokusy končí nepříjemným fiaskem. Někteří tuto situaci zkouší řešit milencem či milenkou, některé páry navštěvují společné partnerské terapie a jiní hledají pomoc u svých lékařů či lékárníků. Problémy v posteli je ovšem možno léčit i jinou, než farmaceutickou formou. Zázrak v této oblasti nese název kotvičník zemní a dokáže do vaší ložnice přinést novou vášeň, ale i nevšední zážitky, na něž budete jednou s nostalgií a slzou v oku vzpomínat.

Zázrak jménem kotvičník zemní

První výskyt této bylinky byl zaznamenán v oblastech Středozemního moře. Postupem času se ovšem bylinka rozšířila na Blízký Východ, ale třeba také k našim sousedům na Slovensko. Dnes naleznete plantáže kotvičníku prakticky po celém světě a Česká republika není výjimkou. Proč je tato bylinka tolik oblíbená? Její účinky jsou totiž od pradávna spojovány se silnou sexuální magií. Díky vitamínům a minerálům, jež obsahuje, ji ocení nejen pánové, ale i dámy. Kromě zvýšeného libida u obou pohlaví dokáže kotvičník zlepšit sexuální výkonnost muže, minimalizovat problémy spjaté s klimakteriem u žen a dokonce zbavuje neklidu a napětí.

Tip na článek:  Čistota do detailů díky novince na trhu

Jak kotvičník konzumovat?

Základem úspěchu je pravidelnost. Kotvičník je možno konzumovat jako odvar ze zelených či sušených bylinek. Na paměti ovšem mějte, že každá část rostlinky má jiné účinky a při jejím sběru platí poměrně přísná pravidla. Proto se řada osob uchyluje k farmaceuticky zpracovanému kotvičníku ve formě silného extraktu nebo jeho tabletové formě. Silný kotvičníkový extrakt zakoupíte na stránkách kotvicnikforte.cz, kde je kromě jiného také spousta praktických informací nejen o rostlince, ale také o jejích zajímavých účincích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *