Znáte kotvičník zemní? Jeho sílu oceníte zejména v posteli!

Znáte kotvičník zemní? Jeho sílu oceníte zejména v posteli!
keresi72 / Pixabay

Řada mužů i žen čas od času dospěje k názoru, že v posteli s partnerem už jim to zkrátka neklape tak, jako dřív. Z práce chodíme čím dál unavenější, rozmrzelejší, problémy a povinností si nosíme domů i do postele. Není se tak čemu divit, že veškeré pokusy o intimnosti odmítáme či tyto pokusy končí nepříjemným fiaskem. Někteří tuto situaci zkouší řešit milencem či milenkou, některé páry navštěvují společné partnerské terapie a jiní hledají pomoc u svých lékařů či lékárníků. Problémy v posteli je ovšem možno léčit i jinou, než farmaceutickou formou. Zázrak v této oblasti nese název kotvičník zemní a dokáže do vaší ložnice přinést novou vášeň, ale i nevšední zážitky, na něž budete jednou s nostalgií a slzou v oku vzpomínat.

Zázrak jménem kotvičník zemní

První výskyt této bylinky byl zaznamenán v oblastech Středozemního moře. Postupem času se ovšem bylinka rozšířila na Blízký Východ, ale třeba také k našim sousedům na Slovensko. Dnes naleznete plantáže kotvičníku prakticky po celém světě a Česká republika není výjimkou. Proč je tato bylinka tolik oblíbená? Její účinky jsou totiž od pradávna spojovány se silnou sexuální magií. Díky vitamínům a minerálům, jež obsahuje, ji ocení nejen pánové, ale i dámy. Kromě zvýšeného libida u obou pohlaví dokáže kotvičník zlepšit sexuální výkonnost muže, minimalizovat problémy spjaté s klimakteriem u žen a dokonce zbavuje neklidu a napětí.

Tip na článek:  Anhydritové podlahy - osobní zkušenosti s realizací

Jak kotvičník konzumovat?

Základem úspěchu je pravidelnost. Kotvičník je možno konzumovat jako odvar ze zelených či sušených bylinek. Na paměti ovšem mějte, že každá část rostlinky má jiné účinky a při jejím sběru platí poměrně přísná pravidla. Proto se řada osob uchyluje k farmaceuticky zpracovanému kotvičníku ve formě silného extraktu nebo jeho tabletové formě. Silný kotvičníkový extrakt zakoupíte na stránkách kotvicnikforte.cz, kde je kromě jiného také spousta praktických informací nejen o rostlince, ale také o jejích zajímavých účincích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *