Vyzdobte si byt na Valentýna 1

Čtrnáctý únor. Den, kdy slaví svůj svátek svatý Valentýn, symbol všeho milování, lásky k bližnímu. Někdo bere tuto událost pouze jako „americkou ztřeštěnost“, která nemá v České republice své místo.

Inu, proti gustu žádný dišputát, jak se povídá, avšak není od věci, když si tu a tam připomeneme navzájem velikost své lásky k příteli, manželovi, přítelkyni a manželce. A proč si nevyzdobit takto slavnostně, zamilovaně i svůj byt? V tomto prvním článku ze dvou plánovaných Vám ukážeme několik tipů, které se v domě plném lásky jistě neztratí. Ať už na Valentýna, anebo třeba v srpnu, na podzim, kdykoli jen budete chtít…

Ženu ani květinou neuhodíš. O tom není diskuzí. Pokud sáhnete po romantické orchideji, opět nemůžete udělat krok vedle. Leda že by byla Vaše manželka na tuto rostlinku alergická, ale to už je příběh jiný. A když už budete v květinářství pro kytici orchidejí, popřemýšlejte, zda byste letos nemohli trošku inovovat. Vždyť obyčejná kytice několika květin je již profláknutá. Naše rady tedy užije jak každý muž, tak i žena, která by ráda zútulnila hnízdečko lásky, k čemuž jí dopomohou i naše květinové variace s orchidejemi. Budete sami koukat, na kolik způsobů lze prostou orchidej ozvláštnit.

Tip na článek:  Chcete topit opravdu levně? Přinášíme přehled výhod a nedostatků rekuperace!

Slyšeli jste už někdy o květině uvnitř kokosu? Ne? Nevadí! První tip totiž připlouvá právě v kokosovém ořechu. Koupenou orchidej jednoduše umístíte do části kokosové skořápky. Nakoupený kokos jednoduše rozpůlíte a vydlabete. Dovnitř dáte určité množství zeminy a vhodně zasadíte orchidej. Vznikla Vám tak zajímavá dekorace, kde kokosová skořápka ideálně nahradila plastový květináč.

Podobně můžete kouzlit i se ztrouchnivělým pařezem. Stačí na procházce lesem dávat pozor a podívat se, zda nenajdete malý pařízek, do něhož by šla orchidej zasadit. Věřte, že takovýto dárek Vaše drahá polovička ještě nikdy neviděla, natož aby jej někdy dostala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *