Chytrá řešení pro úschovu kabelek

Pro oblečení máme šatníky, pro prádlo prádelníky, na boty botníky….ale co kabelky? Kde ukrýváte tento neodmyslitelný doplněk každé ženy vy? Zdá se, že kabelky jsou tak trochu Popelkami, které musí vzít zavděk místem, které na ně zbude. Jako bych se jich týkal Nerudovský problém – kam s ním. V tomto případě – kam s ní.Přitom pro řada žen své kabelky s nadsázkou nazývá svými kamarádkami.

Jen málokterá žena se spokojí s kabelkou jen jednou. Univerzální a na všechno. Většina žen podléhá kouzlu kabelek a pojí je pak stejný problém, jak své poklady skladovat tak, aby byly v bezpečí, nezabíraly moc místa avšak byly stále při ruce. Existuje několik chytrých řešení, o který možná nemáte ani tušení a vaše kabelky vyplňují volná místa ve skříni a nejrůznějších koutech bytu.

Jeden z užitečných pomocníků představuje tzv. organizér na kabelky. Jedná se o praktický úložný prostor boxového typu, který může být vyroben buď z textilu, nebo pro lepší přehled z průsvitného materiálu. Tento organizér obsahuje množství přihrádek, do kterých se kabelky pohodlně vejdou, nedeformují se a také se na ně nepráší. Organizér je možné zavěsit například do skříně, ale vzhledem k tomu, že jsou tyto organizéry k dostání v mnoha barevných provedeních, klidně mohou být součástí předsíňové stěny. Jedná se finančně nenáročné a chytré řešení.

Další možností je upevnění a vystavení kabelek na zdi. Je to varianta vhodnější spíš pro ženy žijící single, protože ne každý muž má pro takovou ozdobu pochopení. Výhoda spočívá v tom, že se kabelky nedeformují, máte je stále připravené při ruce. Na jejich uchycení na zeď existují speciální háčky, i designové, které mohou představovat oživení plochy stěny. Nevýhodou takto uskladněných kabelek je usedající prach.

Tip na článek:  Na co se vztahuje dotace NZÚ?

Jako velice praktické řešení se osvědčilo zavěšování kabelek na dveře za pomoci speciálně navržených háčků. Tyto „závěsy“ je samozřejmě možné zavěsit i jinde, než jen na dveře, avšak například takovéto uskladnění na dveře skříně, která má dostatečnou hloubku, aby se kabelky nemačkaly na oblečení, je velice praktické. Tyto závěsy na kabelky mohou být vyrobeny z textilie a opatřeny kovovými háčky, nebo třeba celokovové, opatřené z rubové strany ochranou proti poškození plochy, na které jsou zavěšeny. Integrované háčky na nich lze posouvat dle potřeby, takže takto pohodlně uskladníte kabelku jakékoliv velikosti.

Další kapitolou týkající se umístění kabelek, je mobilní háček, které by neměl chybět v žádné dámské kabelce. Byť doma jí zajistíte bezpečné uložení a ochranu před poškozením, v restauraci a řadě dalších zařízení nezbývá, pokud ji nechcete držet na klíně, někam ji položit. Na plochu stolu, kde si pochutnáváte na obědě či večeři to vhodné rozhodně není, nepohodlně se tísnit s kabelkou na klíně také není to pravé. Pro tuto příležitost jsou tu speciální háčky na kabelky, které připomínají šperk, jsou velmi pěkné a zároveň vaši kabelku ochrání. Jednoduše se umístí na hranu stolu a kabelka se na ně pohodlně zavěsí. Obavy o jejich sklouznutí mít nemusíte, neboť místo přiléhající na stůl je opatřeno protiskluzovou podložkou.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *