Dřevostavby – bydlení pro 21. století

Přemýšlíte nad stavbou domu? Poslední dobou se do popředí zájmu dostávají domy ze dřeva, protože se řadí k finančně nejdostupnějším a výstavba se realizuje velice rychle. Ve dřevostavbě můžete bydlet už do tří měsíců od započetí stavby.

Dřevostavby mají své výhody

Dřevo má minimální tepelnou vodivost a patří mezi výborné tepelně izolační materiály. K výhodám dřevostaveb VEXTA patří značná energetická úspornost, větší podlahová plocha než u zděného domu díky tenčím obvodovým stěnám, možnost individuálního přizpůsobení požadavkům klientů i parametrům pozemku.
S dřevostavbami budete mít postaráno o zdravé bydlení ve stabilním klimatickém prostředí, což bude vyhovovat hlavně alergikům a astmatikům. Dřevostavby chrání životní prostředí, mají příznivé mikroklima od první chvíle a nebudete muset řešit problémy s nadbytečnou vlhkostí. Nechybí ani dlouholetá životnost, srovnatelná se zděným domem. Ve stejné dřevostavbě se zabydlí i několik generací po sobě.

Tip na článek:  Nejžádanější výrobky z nerezové oceli

Proč si nechat zateplit dům?

Zateplení fasád domů umí zajistit výrazné úspory energií. Náklady na vytápění vašeho domu se sníží až o desítky procent. Zateplení bude důvodem, proč se zvýší vnitřní povrchové teploty obvodových konstrukcí až o několik stupňů a dojde i ke zvýšení tepelné akumulace. Rovněž počítejte s nižší hlučností přicházející zvenčí a s pěknějším vzhledem domu. Po zateplení fasády a střechy bude konstrukce domu ochráněna před vlivy vnějšího prostředí.

Spolehněte se na odborníky

VEXTA a.s. má za sebou již dlouholetou tradici a stále klade důraz na kvalitu prováděných služeb. Společnost zajistí realizaci dřevostavby, ale také bude nápomocná s nalezením vhodné stavební parcely a pozemku pro vaše účely. Obstará také okna a celkový servis s nimi spojený, a to ve spolupráci s odbornou firmou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *