3 tipy, jak vyladit vaši kuchyň. Ať z ní sálá dokonalost

Kuchyně je prostředím, kde trávíme mnoho času. Přejete si, abyste se v prostoru cítili příjemně? Podívejte se, jak si ji ještě více vyladit. Z její nové podoby budete nadšení!

Stylová trefa v podobě obyčejných úchytek

Je váš kuchyňský prostor okoukaný, až to bolí? Každý den v něm pracujete sice s láskou, ale také s vědomím, že by to chtělo změnu? Zkuste se podívat na nabídku moderních úchytek do kuchyně. Budete žasnout, jak dokáží celek proměnit ve stylovku. Ne nadarmo s úchytkami pracují bytoví designéři a považují je za velkou devízu. I jednolitou podobu starší kuchyně dokáží pozvednout o úroveň výš ty správné úchytky. Vyberete si dřevěnou, kovovou úchytku, nebo hliníkovou?

Přísun kyslíku i dobré nálady

Asi se shodneme na tom, že kytky do kuchyně neodmyslitelně patří. Ať již máte prostor zařízený moderně nebo klasicky. Kytky dokáží místnost zásobit kyslíkem, ale především nás uklidní a dodají dobrou náladu. Připadá vám, že je toho na vás moc? Vydejte se do obchodu a zásobte se květinami. Rostlinám se v kuchyňském prostředí bude díky dostatku vzdušné vlhkosti skvěle dařit, a vaše kuchyň bude mít nezaměnitelné kouzlo.

Tip na článek:  Při výběru lazury na dřevo se nevyplácí šlápnout vedle

Jednou za půl roku čistka

Máte v šuplíku vzpomínkovou misku po tetičce, ale nikdy ji nepoužíváte? V příborníku máte nože, které jste od doby, kdy jste si je pořídili, ani jednou nepoužili? Jednou za půl roku se na svou kuchyň podívejte kritickýma očima a uložte do krabice vše, co nepoužíváte. Ano, i ten přístroj, se kterým jste to zprvu mysleli dobře, ale nyní vám jen zabírá místo na kuchyňské lince. Krabici s nepoužívanými věcmi ponechejte v úklidové komůrce a pokud se k žádné z odložených věcí během následujícího půl roku nevrátíte, darujte je na dobročinné účely.

Tip na závěr: Víte o tom, dostatek světla zlepšuje náladu? Pokaždé, když budete vařit, dopřejte si co nejvíce světla v místnosti. Rozsviťte všechna svítidla i osvětlení kuchyňské plochy, aby se vám lépe pracovalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *