Zvětšete si prostor k bydlení díky stavebním pouzdrům

Interiérové dveře mohou dobře sloužit, ale někdy pěkně štvát! Už se vás zase někdo pokusil praštit při otevírání? Upadla klika? Dítě si plete dveře s hracím koutem, visí na nich jako opice a vozí se sem a tam? Ano, malé prostory k bydlení ocení každou úsporu místa. Proč si místo klasických dveří nepořídíte posuvné? Pouzdra pro posuvné dveře se konstruují tak, aby se snadno namontovaly do zděných i sádrokartonových příček.

Nevíte, co znamená stavební pouzdro? Jedná se o stavební konstrukci určenou pro interiérové dveře. Dovnitř se zasadí dveře a ty můžete posouvat drážkou, aniž byste potřebovaly další prostor do nebo z místnosti. Zjednodušené ovládání dveří a úspora místa jsou hlavními plusy, ale patří k nim také proměna designu interiéru. Snadno si všimnete, jak pomocí zasouvacích dveří vaše místnost prokoukne…

Stavební pouzdro jednokřídlé je druh určený pro posuvné dveře – výhradně jednokřídlé. K dostání jsou k nim různé varianty osazení interiérových dveří – klasické, masivní, prosklené až po atypické typy. JAP standard nabízí hned několik druhů. Snadno pro ně využijete dveřní křídla podle ČSN normy. Nejoblíbenějším modelem je například Norma Line STANDARD. Ke stavebnímu pouzdru patří i posuvná mechanika, která je součástí dodávky. Stavební pouzdra mohou být nosná či naopak. V případě, že nejsou nosná, je nutné je opatřit překladem. U výrobku se vždy uvádí pro jakou příčku je určeno vybrané stavební pouzdro.

Tip na článek:  Květiny v interiéru

Co za výhody vám přináší internetový obchod Eclisse-jap.cz? Montážní návody pro stavební pouzdra JAP a Eclisse najdete na jednom místě ve speciální kategorii. Na správné montáži stavebního pouzdra velice záleží. Pokud se domníváte, že sami podobnou práci nezvládnete, rádi vám zajistíme odbornou montáž pouzder. Nabízíme obsáhlý sortiment dvou výrobců Eclisse a JAP. A dopravu objednaného zboží poskytujeme zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *