Garážová vrata Univers – vrata se zárukou kvality

Při výběru garážových vrat většina zákazníků hledá produkt s nejnižší cenou. Málokdo si však uvědomuje, že investice do koupě garážových vrat by měla být investicí jednorázovou, avšak dlouhodobou. Hlavním kritériem, dle kterého byste měli nová garážová vrata vybírat, by tak rozhodně neměla být cena, ale spíše technické parametry a záruka životnosti výrobku. Jedině tak si můžete být jistí, že vámi vybraná garážová vrata budou bezchybně plnit svůj účel, pro který byla vyrobena.

Jaké máte možnosti při výběru garážových vrat?

  • Sekční garážová vrata

Garážová vrata jsou v nabídce české firmy Univers zastoupeny hned několika druhy produktů. Tradiční sekční garážová vrata, která patří na českém trhu k bezkonkurenčně nejoblíbenějším, jsou tvořena sendvičovými panely, které se skládají ze dvou vrstev ocelových plechů. Pro vnitřní výplň vrat je použita polyuretanová pěna a svrchní část garážových vrat je pozinkována. Finální úpravou vrat může být lak nebo laminovaná PVC folie imitující dřevo. Díky této povrchové úpravě odolávají sekční garážová vrata vnějších vlivům (slunečnímu záření, povětrnostním podmínkám). Jejich maximální životnost je proto zajištěna.

  • Průmyslová vrata
Tip na článek:  Pasivní domy mají zelenou

banner700x170_2_1303113510

S tímto typem vrat se setkáte zejména ve větších výrobních halách nebo skladech. Průmyslová vrata jsou předurčena k častému provozu a větší rozměry vjezdů. Pro výrobu vrat byly použity pouze ty nejkvalitnější materiály zajišťující jejich bezchybný a bezporuchový chod. Součástí průmyslových vrat je zesílený pružinový mechanismus, jehož kapacita je neuvěřitelných 100 000 cyklů.

Všechna garážová vrata firmy UNIVERS jsou vyráběna v České republice (konkrétně v Kadani) a patří mezi absolutní špičku českého trhu. Jejich největší předností je přívětivá pořizovací cena, kvalitní materiálová stránka výrobku a již zvýšená maximální životnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *