Zbavte se odpadů jednou pro vždy!

Obyčejná čtyřčlenná rodina vyprodukuje za rok cca 1360 kg odpadu. Zní to neuvěřitelně? Je na čase uvěřit! Jen si představte kolikrát jste se museli během roku s taškou plnou nejrůznějšího odpadu zastavit u popelnice. Tuto frekvenci lze však výrazně snížit pořízením kvalitního granitového dřezu s drtičem odpadu.

Jaké výhody nabízí granitový dřez?

Výčet výhod je u tohoto typu kuchyňského dřezu poměrně obsáhlý. Hlavní výhodou je fakt, že granitový dřez odolává vnějším vlivům i mechanickému poškození. Dřez je odolný vůči poškrábání ostrým předmětem i drátěnou houbičkou. I po několika letech stále vypadá jako nový. Další výhodou je bezpochyby jeho vysoce elegantní vzhled. Byli jste zvyklí na tradiční pochromované dřezy? Jakmile se vám dostane do rukou dřez granitový, nebudete jej chtít  vyměnit za jiný. Vzhled důvěrně připomínající kámen v kuchyni působí velmi elegantně. Kuchyňský dřez z granitu je navíc plně podbarven, barevná stálost je zde tedy taktéž zaručena.

Tip na článek:  Klimatizace na míru k vám dorazí třeba i o víkendu

Výhody drtiče odpadu

Pokud jste se rozhodli pro pořízení kvalitního dřezu s drtičem odpadu, vaše investice byla stoprocentně správná. Nejen, že minimalizujete frekvenci procházek k popelnici, také se zbavíte zápachu, který se může z pár dní starého koše linout. A kde je zápach, tam se tvoří bakterie, plísně a v neposlední řadě k vám může zavítat také neoblíbený hmyz. Všechna tato fakta však drtič odpadu odstraňuje. Veškerý vyprodukovaný odpad rozemele na částečky, které nebudou větší, než 0,5 mm a případný zápach pečlivě uzamkne.

Kde všude je možno drtič odpadu instalovat?

Možnosti máte celkem dvě – buďto si rovnou pořídit granitový dřez s drtičem odpadu nebo klasický kuchyňský dřez, jehož odtokový otvor však musí být 90 mm. Kromě této podmínky je však nutno myslet také na dostatek místa pod dřezem. Drtič odpadu je možno pořídit v cenové relaci 3500 –  19 000 Kč.

Jeden myslel na “Zbavte se odpadů jednou pro vždy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *