Osobitý styl – nábytek vestavěný a na míru

Útulný a zároveň prakticky zařízený interiér, od kuchyně, přes obývací a dětský pokoj, ložnici, chodbu a příslušenství, je přáním každého z nás. Abychom však dokázali využít každý kousek místa co nejefektivněji, je zapotřebí důkladně zvážit, zda si pořídíme jednotlivé kousky nábytku, nebo zvolíme možnost pořízení nábytku na míru. V tomto případě je důležité vybrat si zkušeného a spolehlivého partnera, který dokáže zohlednit veškeré naše požadavky.

Kuchyně je místem, kde se nejen vaří, ale bývá také často příjemným místem setkávání celé rodiny. S kvalitním zařízením a vybavením je jím dvojnásob. Pokud se chystáte pořídit si kuchyň novou, ještě než se rozhodnete pro konkrétní typ, je potřeba provést její odborné zaměření. Poradí si s ním každé profesionální bytové studio, které vám na základě zjištěných parametrů a vašich představ vyhotoví grafický návrh. Profesionálové ve svém oboru si dokážou na základě zkušeností poradit tak, aby využití prostor bylo vzhledem k jejich velikosti maximální možné a to při plném zachování funkčnosti. Vaše kuchyně tak bude působit vzdušným dojmem, ačkoliv v ní nebude chybět nic z toho, co by správná kuchyně měla mít. Součástí kvalitních služeb bytového studia je vždy předložení cenové kalkulace a nezáleží při tom na skutečnosti, jestli se rozhodnete pro sériovou sestavu, nebo zvolíte individuální zakázkovou výrobu. Samozřejmostí by měla být rovněž odborná montáž včetně zapojení spotřebičů a jejich uvedení do provozu.

Tip na článek:  Jak zařídit dětský pokoj - bezpečně a pohodlně

Stále větší oblibě těší vestavěné skříně. Je to buď z toho důvodu, že hledáme úsporu místa, nebo si jen zkrátka a dobře přejeme využít volný prostor a dodat tak bytu celkovou vzdušnost. Vysoká variabilita vestavěných skříní umožňuje nejen přehledné uspořádání věcí, oblečení a nejrůznějších drobností, ale díky modernímu designu představují tyto skříně také prvek, který určitým způsobem dokáže ovlivnit pozitivním směrem interiér bytu. Mohou být však ještě čímsi víc, než dokonalým úložným prostorem. Díky posuvným dveřím a stěnovému systému je možné snadno předělit místnost bez nutnosti stavebních úprav. Vestavěné skříně  a stěnové systémy jsou moderní a praktické, použité materiály navíc udržovatelné. V součtu toho se stávají stále častější součástí našich domovů.

Jeden myslel na “Osobitý styl – nábytek vestavěný a na míru

  • 25.10.2017 (7.53)
    Trvalý odkaz

    No jo, když jsou peníze, tak je i osobitý styl. :D Teď bez legrace, ta kuchyň na obrázku vypadá úžasně. Nechat si udělat kuchyň na míru vždycky něco stojí, ale pokud nenarazíte na nějaké fušery, tak to ušetří velkou spoustu starostí, než to skládat kousek po kousku. Na druhou stranu si pak můžete vybrat přesně ty kousky, které se vám líbí. Když jsme předělávali kuchyň, tak jsem si nad manželem vyhádala granitový dřez a teď si ho nemůžu vynachválit. Ta černá je prostě super. :) Mrkněte tady: https://eshop-blanco.cz/466-jednodrezy-kulate-drezy

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *