Kvalitní vybavení bytu nemusí být drahé

Pokud se chystáte zařídit si svůj nový byt, nebo je vybavení vašeho bytu již staré a nemoderní a hodláte si pořídit nový nábytek a sedací soupravu, čeká vás příjemná záležitost: vybrat si to pravé, co zútulní váš domov. Lze říci, že současný trh dokáže uspokojit všechny zájemce, ať preferují nejnovější trendy v bydlení, nebo je jim třeba bližší selský styl či zařízení v duchu francouzského venkova. Ačkoliv se vkus jednotlivých lidí liší, spojuje je jedno. Všichni si přejí za své finance pořídit nejen pěkný, ale také kvalitní nábytek. A není to přání nesplnitelné.

 Pro ty kteří preferují moderní design je na trhu celá řada bytových stěn. Vyberou si jak ti, kteří upřednostňují klasické bytové stěny připomínající ty, které zažívaly obrovský boom v osmdesátých letech, tak i lidé, kteří si přejí kompaktní bytovou sestavu, avšak v lehkém a vzdušném provedení. Současné moderní bytové stěny tvoří kvalitní nábytek, složený často z nízkého základu mnohdy volitelné délky, který je zvláště vhodný na umístění velké plošné televize. Závěsný policový systém umožňuje umístění hudebních systémů včetně reproduktorů, přehledné uspořádání oblíbených knih a velmi pěkně v něm vynikají drobné bytové dekorace.

Příjemný je fakt, že v současné době nábytek a sedací soupravy můžete pořídit za opravdu velice příznivou cenu. Například u zmiňovaných moderních stěn začíná na neuvěřitelných necelých třech tisících korun a podle velikosti, množství komponent, zvoleného materiálu a provedení pak stoupá. Jak vidíte, nový nábytek a sedací soupravy nemusí být drahé, aby dokázaly vytvořit ve vašem domově doslova oázu pohody.

Zklamán současnou nabídkou rozhodně nebude ani ten, kdo má raději solitéry. Tuto variantu často volí lidé, kteří upřednostňují některý ze specifických stylů bydlení. Na výběr je zde především kvalitní nábytek z tradičního masivu. Ten je zákazníky stále hodně žádaný a umožňuje vybrat si z celé řady oblíbených komod, vitrín i poliček, ale v tomto provedení vypadají velmi pěkně také skříně, stoly, židle, postele a další kousky nábytku. Je důležité si uvědomit, že vzhled imitace dřeva u laminovaného nábytku vyniká pravidelnou strukturou, avšak u masivu jako takového s tímto počítat není možné. Dřevo je přírodní materiál a tak nepravidelnosti jeho vzhledu jsou běžné. Není však možné je považovat za chybu či vadu a naopak výraznější kresba, nebo i suky, dávají konečnému výrobku neopakovatelný punc originality.

Tip na článek:  Lumax-nábytek aneb pestrá nabídka pro váš domov

Nabídka současných sedacích souprav přináší jak klasické tvary, tak stále oblíbenější rohové posezení. Především do moderních interiérů jsou určené také dvoj či trojsedáky ve stylu, který určuje současný módní trend. Nelze říci, který z materiálu je na pomyslné příčce obliby nejvýše, ale celkově stoupá poptávka po materiálech praktických a snadno udržovatelných.

Pojem „pohodové bydlení“ kromě obývacích prostorů zahrnuje také odpovídající zázemí. Důležitým prvkem je proto rovněž koupelna, která kromě své prvotní role zastává také relaxační funkci. Kromě umyvadla, vany a sprchového koutu je stále častěji vybavována i nábytkem do koupelny. Velmi pěkně vypadají koupelnové sestavy, které zahrnují komponentu pod umyvadlo, jednu či více odkládacích skříněk a poliček, originální zrcadlo a třeba některý z řady užitečných doplňků do koupelny, jakými mohou být například úchyty na mýdlo a zubní kartáčky, věšáky na ručníky a osušky či třeba protiskluzová předložka před vanu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *