Chytré nízkoenergetické bydlení s důrazem na detaily

Sníte o vlastním rodinném domku již řadu let a konečně přišel čas si tento velkolepý sen splnit? Pak budete zaručeně řešit otázku týkající se jeho návrhu. Domů na prodej je sice v posledních letech více, než dost, pokud však máte specifické požadavky, nabídka vás nemusí uspokojit. Tyto požadavky se mohou týkat zejména jeho energetické úspornosti, která se projeví především ve vaší peněžence. K takovému chytrému a úspornému bydlení je nutno získat projekt ušitý přímo na míru, ve kterém budou profesionály z firmy di5 architekti inženýři zakotveny všechny vaše požadavky na příjemné a komfortní bydlení.

Typový projekt vs. projekt na míru

Ptáte se, proč v době ekonomické lability investovat další finance do profesionálního projektu rodinného domu na míru a nesáhnout raději po levnějším typovém projektu? Odpověď je v celku prostá. Typové projekty jsou sice o něco levnější, než projekty na míru, ve finále se však můžete setkat s řadou kompromisů, které se ani zdaleka neopírají o vaše představy. Nakonec stejně dospějete k názoru, že „příště už si ten dům opravdu navrhnete podle sebe“.

Tip na článek:  Jak vybavit garsonku?

Zhmotnění vašich představ ve skutečnost

Zkušení architekti a projektanti, které jejich práce nejen baví, ale zejména naplňuje, pro vás vytvoří takový návrh domu, ve kterém se promítnou vaše představy a požadavky a také určitá přidaná hodnota. Nejefektivnějším způsobem, jak získat nízkoenergetické bydlení „na míru“ včetně nemalé úspory, je nechat si kromě exteriéru navrhnout také interiér. Zde se dostávají ke slovu služby bytového architekta. Nutno podotknout, že správně navržený nízkoenergetický projekt rodinného domu se promítne do úspory energie, kvalitní návrh interiéru však umožní ušetřit mnohem zajímavější částky.

Jeden myslel na “Chytré nízkoenergetické bydlení s důrazem na detaily

  • 3.5.2013 (17.40)
    Trvalý odkaz

    Nízkoenergetické domy sú správnou voľbou, mali by sa stať štandardom, pomohli by sme nášmu životnému prostrediu.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *