Když žádáte kvalitu aneb vrata a brány Lomax

Firma Lomax se zaměřuje na výrobu nejrůznějších druhů vrat a brán pro domácí i průmyslové využití. Na českém trhu působí více, než 20 let. Není se proto čemu divit, že si za tuto dobu vybudovala silnou základnu spokojených zákazníků a stala se absolutní jedničkou v oblasti výroby vrat a brán. Jako jediná vyrábí vrata a brányušité přímo na míru“ přesně dle požadavků klienta. S firmou LOMAX si můžete zvolit jakýkoli rozměr nebo materiál, ale také samotné barevné provedení, které je možno vybrat z více, než 2 500 odstínů. Kromě jiného si můžete nechat u společnosti vypracovat návrh na novou bránu, či vrata včetně cenové nabídky a to zcela ZDARMA!

Kvalitní brány od společnosti LOMAX

Sortiment společnosti je opravdu velmi rozmanitý. Naleznete v něm brány a ploty několika typů, profilů i provedení. Konkrétně brány lze vybírat například z kategorie křídlových nebo posuvných, případně z několika dalších typů. Brány jsou opatřeny kvalitním svrchním pozinkováním, které zabraňuje korozi a působení dalších vnějších vlivů. Jejich dlouhá životnost je proto další nezanedbatelnou výhodou, kterou zaručeně oceníte.

Tip na článek:  Usedlost Šafránka - luxusní byty na Praze 6

Snadné ovládání pro vaše maximální pohodlí

Zvažujete-li automatizaci křídlové nebo posuvné brány, vždy tuto skutečnost nejdříve prokonzultujte s technikem společnosti LOMAX. Takovou automatizaci totiž může ovlivnit řada faktorů, mezi které patří například rozměry brány nebo její hmotnost. Aby celý proces automatizace přinášel co největší užitek, je nutno zvolit optimální řešení pro každou bránu zvlášť. Pohony bran od společnosti LOMAX se vyznačují maximální spolehlivostí a minimální údržbou. Tento artikl lze zakoupit ve specifických typových sadách, díky kterým je možno ušetřit nejen finanční prostředky, ale také zbytečné starosti.  Jestliže je pro vás kvalita výrobku na prvním místě, není nic snazšího, než sáhnout po produktech firmy LOMAX.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *