Nové a přece tradiční – marseillské mýdlo v novém kabátě

Kosmetika Compagnie de ProvenceOblíbenou legendární kostku mýdla Marseille zná celý svět. Marseilleské mýdlo má novou formu i kabátek.Vydejte se s námi  do francouzské Marseille a nechte se hýčkat kvalitní kosmetikou od Compagnie de Provence.

Marseilleské mýdlo zaujalo na trhu vysoké postavení již v minulosti a je i nadále králem mezi značkovými mýdly. Compagnie de Provence je první značka, která sebrala odvahu a přetvořila tradiční kostku mýdla Marseille do tekuté verze. Tekutá mýdla Marseille jsou praktická, ale především velice luxusní. Veškerá kosmetika a mýdla od Compagnie de Provence jsou vyrobena z rostlinných olejů a jako jejich předchůdci jsou vyráběny dle autentických tradičních procedur.

Tekutá marseilleská mýdla prožívají velký comeback a jsou nově k dostání i na území české republiky. Využijte lákavých cen tekutých Marseilleských mýdel a možnosti si mýdlo kupovat pravidelně na našem trhu. Francouzská kosmetika již od pradávna kladla vysoký důraz na kvalitu výrobku. Francouzské ženy jsou proslulé tím, že se téměř nelíčí, ale používají nejlepší mýdla i krémy, které hýčkají jejich pleť.

Tip na článek:  Pletací a háčkovací příze? Víme, kde hledat je a další galanterii!

Díky pravidelnému používání kvalitní kosmetiky make-up nepotřebují a jejich pleť je až do vysokého věku krásná s mladistvým a svěžím vzhledem. Dopřejte si také tento komfort, který si opravdu zasloužíte.

Mini balení skvělá na cesty!
V nabídce Compagnie de Provence najdete také skvělé cestovní balení kosmetiky za super cenu, které se skvěle vejde do každé kabelky.

Vyberte si z jedinečné nabídky vůní nebo je jednoduše vyzkoušejte všechny. Každá z vůní si Vás podmaní jiným kouzlem a Vaše podvědomí napoví, že jste si našla tu pravou kosmetiku jen pro Vás.

Tuto okouzlující francouzskou kosmetiku seženete nově v ČR a to v internetovém obchodě NordicDay.cz, který se specializuje na bytové doplňky a dekorace v čistém severském stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *