Převlečte staré okno do nového kabátu

Zdroj fotografií: Blancheporte.cz
Zdroj fotografií: Blancheporte.cz

Po dlouhé zimě a deštivém jaru jsme se konečně dočkali prvních slunečních paprsků. Právě sluneční paprsky dopadající na sklo okna, které dostalo během posledních několika měsíců co proto, nás donutili k razantnímu kroku – zbavit okno šmouh a dalších nevzhledností. Zdá se vám, že něco oknu i po umytí schází? Mohou za to s největší pravděpodobností špatně zvolené nebo již okoukané a zubem času nahlodané závěsy včetně záclon. Co z této skutečnosti vyplývá? Že je nejvyšší čas na výběr nového kabátu pro vaše okna. Kde sehnat stylové, moderní, tradiční, originální nebo nevšední záclony včetně neméně originálních závěsů? Odpovědí může být e-shop Blancheporte.cz, ve kterém naleznete nejrůznější druhy záclon i stylových závěsů – to vše za bezkonkurenční ceny.

Noční můra s názvem „věšení záclon a závěsů“

Také se vyhýbáte očistě záclon, seč to jen jde? Za vším vynaloženým úsilím totiž vidíte nevyhnutelný závěr spočívající v akrobatických kouscích, při kterých se snažíte ukotvit závěsy a záclony do miniaturních žabiček, které dělají vše, jen látku nedrží? Pak zbystřete! Takový způsob uchycení záclon už dávno vyšel z módy. Současné systémy jsou mnohonásobně efektivnější, chytřejší a jednodušší. Existují také speciální záclony, jejichž pověšení vás nebude stát více, než pár minut. Stále ještě váháte?

Tip na článek:  Návrat látkových rolet

Francouzský, tradiční nebo přímořský styl

Ať už daný pokoj dekorujete v souladu s prvky feng shui, snažíte se o vytvoření staročeské patiny nebo jednoduše zdobíte pokoj pro docílení přímořské atmosféry, vhodně zvolené záclony včetně závěsů, mohou udělat více parády, než se na první pohled zdá. Že vás klasika nebaví? Doplňte svůj interiér o originální etamínové závěsy a na tradiční záclony zapomeňte. S vhodně zvolenou kombinací barev, případně dekorem, získá váš pokoj jedinečný nádech, který vám bude nejedna návštěva nepokrytě závidět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *