Dokonalé čištění koberců

Dokonalé čištění koberců
Dokonalé čištění koberců

Patříte mezi příznivce koberců? Je jedno, jestli má byt nebo firma jeden v kusu nebo hned několik kusů koberců různých kvalit a provedení. Čistit se musí všechny a co jiného by potřebovalo důkladnou péči než koberce, kde se neustále šlape?

Čištění koberců můžete zvládnout sami běžným vysavačem, ale není možné zapomenout na vylepšené čistění, které zahrnuje například odstranění skvrn, chlupů od zvířat, tabákových nebo zvířecích pachů apod. Hlavně zvířecí miláčkové se hodně pohybují po bytě a je jasné, že se jejich přítomnost projeví i ve znečištění. O eliminaci pachů moči, potu a srsti se postarají vyškolení pracovníci úklidové firmy se speciálními přípravky na silné pachy a skvrny. Po odborném zásahu se můžete spolehnout, že vaše vlákna koberců zůstanou provoněná a rovněž se i po použití silných desinfekcí nemusíte obávat vyblednutí barev nebo jiného poškození či zničení koberce.

Tip na článek:  Vysavač – praktický pomocník v domácnosti

Hloubkové čištění koberců Praha nezapomíná na to, že existují různé druhy koberců a každý vyžaduje jinou péči. Speciální čistící metoda bude vybrána pro vaše perské koberce, další pro vlněné koberce, nebo pro hedvábné, umělé, PVC, přírodní či z ostatních materiálů. Firmu na čištění koberců si snadno objednáte a o víc se nemusíte starat. K dispozici jsou vyškolení pracovníci a kvalitní stroje v kombinaci s renomovanými čistícími a impregnačními přípravky.

Podle konkrétní situace a stavu vašich koberců se provede vysátí prachu speciálním kartáčem, odstranění chlupů od zvířecích přátel, odstranění vlasů, kartáčování koberce, odstraní se fleky, skvrny a hlubší nečistoty. Dojde k šamponování koberce a pochopitelně k provonění koberců.

Veškerá péče bude určitě stát za to a můžete počítat s tím, že koberec bude suchý do jedné až dvou hodin po vyčištění. K vyčištění si samozřejmě můžete připravit i malé koberečky.

0 komentářů: „Dokonalé čištění koberců

  • 23.10.2015 (10.34)
    Trvalý odkaz

    Taky jsme si doma zvykli na čistění koberců od firmy. Já jsem se kdysi pokoušel o šetrné čištění a skončilo to dvěma bílými fleky. Takže já už jedu jen hadříkem a jarem, když se něco vylije na koberec.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *