Vybíráte nový krb? Máme pro vás tipy, jak na to!

Vybíráte nový krb? Máme pro vás tipy, jak na to!
Mariamichelle / Pixabay

Sejít se po náročném pracovním dnu ve společnosti rodiny a u praskajícího krbu – to je snem pravděpodobně každého z nás. Málokdo si ovšem svůj sen splní. Pokud patříte k těm, kteří pořízení krbu vážně zvažují, máme pro vás rovnou 5 tipů, jak krb vybrat a přitom nešlápnout vedle.

Tip č. 1: Pořízení krbu zvažte současně s výstavbou domu

Klasický krb je nutno realizovat společně s výstavbou domu. Jeho dodatečná instalace po dokončení stavby již není možná. Tento problém ale pomohou vyřešit tzv. krbová kamna, která se na rozdíl od krbů do bytu instalují až jako jedny z posledních.

Tip č. 2: Prahnete po klasice?

Krbů je na našem trhu nepřeberné množství. Za klasiku je ovšem stále považován krb na dřevo. Přeci jen příjemná vůně, praskání suků a větviček i uklidňující pohled na třepotající se plamínky – to je ta práva domácí romantika. Při výběru krbů na dřevo se ale poohlížejte zejména po těch, které jsou vybaveny tzv. krbovou vložkou, která má nespočet praktických výhod.

Tip na článek:  5 důvodů, proč začít s krabičkovou dietou

Tip č. 3: Oslovujte pouze profesionály

Stavba krbů podléhá specifickým postupům i mnoha směrnicím. Proto nedoporučujeme realizovat ji svépomocí, ale vždy se obrátit na firmu s nemalými zkušenostmi, o nichž informují prokazatelné reference.

Tip č. 4: Máte na to?

Výstavba klasického krbu vás vyjde na sto tisíc i více. A to nesmíme zapomenout na takové detaily, jako jsou obklady krbů a podobně. Proto si dopředu spočítejte, zda takovouto investici můžete obětovat. Pokud víte, že vám tato částka přinese akorát zbytečné komplikace, podívejte se po méně nákladných alternativách.

Tip č. 5: Nevíte, na koho se obrátit?

Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo má s realizací krbu zkušenosti, jste ze severních Čech anebo blízkého okolí, navštivte webové stránky Krby Praha, které naleznete na adrese www.krbypelant.cz a využijte jedinečnou nabídku profesionální realizace krbů za výhodné ceny!

2 komentáře: „Vybíráte nový krb? Máme pro vás tipy, jak na to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *