Nuda tě nebaví? Zkus domek na hraní!

domecek-princess-castle-837900Už každé dítě sní o vlastním bydlení. Děti nejsou zase tak náročnými a stačí jim mini provedení pěkného domku. Dětské domečky vypadají velice atraktivně a zajistí prima zábavu po celý rok. Během letního období se dají umístit na zahradu a v chladnějších dnech se svými rozměry snadno vměstnají do vnitřních prostor vašeho domu nebo bytu. Vybavení domků splňuje dětská očekávání. Mohou kontrolovat poštovní schránku, nechat zvonit návštěvy, zatelefonovat si s kamarády, uvařit něco v kuchyňce.

Dětské domečky v růžovém kabátku

Holčičky milují růžovou barvu, proto nemohou chybět ani domky v tomto sladkém provedení. Dopřát jim můžete přímo princeznovský zámek. Step2 domeček na hraní Princess Castle skrývá toaletní stolek a dvě sedadla. Dětský domeček je ozdoben střešní věží, vlastní vlajkou, podezdívkou, podlahou a sloupy. Dveře se dají využít jako padací most. Další růžovou variantou domečku je Step2 dětský domeček NeatTidy, odkud se můžete dívat do všech stran. Nechybí otvírací okenice a dveře, elektrický dveřní zvonek, poštovní schránka, mobilní telefon  a podlaha s odtokovými drážkami, aby bylo uvnitř stále sucho.

Tip na článek:  Blíží se léto, určitě přijde vhod klimatizace do bytu, domu i kanceláře

Dětské domečky do exteriéru i interiéru

Zahradní domek pro děti se jednoduše dává dohromady. Nebudete potřebovat moc času, aby se mohly děti pustit do pozvání návštěvy nebo do vaření. V interiéru najdete kuchyňský stolek s dřezem a kohoutkem, sporák a dvě sedátka u domku NeatTidy. Dětský domeček s fontánou nabízí kromě kuchyňského koutu s umyvadlem s otočnou baterií také kamenný krb nebo vestavěný květináč, kam si mohou malé zahradnice dávat nejkrásnější květiny na ozdobu.

Americký výrobce Step 2 už dokázal svými výrobky potěšit tisíce dětí. Kvalitní dětské domečky nabízí na českém trhu společnost StepTwo. Kromě výše zmíněných si vaše děti mohou hrát v pěkné chaloupce, v domečku s přední terasou nebo v barevné pohádkové chaloupce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *