Interiér bytu přesně dle vašich představ

Zařizujete nový byt nebo interiér rodinného domku? Nemůžete se vypořádat s místem? Následující rady a tipy pomohou uspořádat dispozice interiéru tak, aby působil nejen vysoce esteticky a moderně, ale zejména funkčně a komfortně. Při celkové rekonstrukci začínáme nejčastěji realizací koupelny a kuchyně. Rekonstrukci a vybavení koupelen si necháme na příště a dnes se zaměříme zejména na kuchyni a úsporu místa v interiéru.

ID-10044744Příprava pokrmu jako nezapomenutelný zážitek

V kuchyni trávíme poměrně dost času, příprava pokrmů však může být ještě příjemnější, pokud si necháme navrhnout kuchyni dle specifických přání a požadavků. Nevyhovuje vám výška standardních kuchyňských linek? Navrhněte si svou vlastní! Chcete funkční kuchyni s vestavěnými spotřebiči? Máte ji mít! Rádi byste si popovídali s přítelkyní na baru? I ten může být součástí vaší nové kuchyně. Fantazii se zkrátka meze nekladou. S kuchyní na míru se stane příprava jídla zážitkem, nikoli nudnou povinností.

Tip na článek:  Aktuální trendy do ložnice jsou zajímavým mixem tradice a modernosti

Nedostatek místa? Vyřeší ho vestavěné skříně

Boj s nedostatkem místa je doménou každé druhé domácnosti. Trendy posledních let bohužel příliš nenahrávají klasickým obývacím stěnám s množství úložných prostorů. Tyto možná na první pohled esteticky nezajímavé, nicméně praktické obývací stěny z trhu vytlačily stěny s jednou poličkou a televizním stolkem. A právě proto nastává problém s uskladněním nepotřebných maličkostí, dávno zapomenutých svatebních darů nebo módních kousků, které nám je líto vyhodit, nicméně období své největší slávy mají již dávno za sebou. A právě v této situaci se dostávají ke slovu velmi populární vestavěné skříně, které pojmou neuvěřitelné množství věcí. Vestavené skříně na míru také šetří prostor v interiéru. Největšího uplatnění dosáhnou zejména v ložnicích, dětských pokojích nebo předsíních a halách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *